نمناک اخبارجامعه جنایت ازدواج و بارداری دختر 12 ساله فاش شد + تصاویر
بارداری دختر ، حامله شدن دختر 12 ساله
مردی 40 ساله به همراه زن میانسال دختر بارداری را به بیمارستان آورده بودند ، آنها ادعا می کردند که او 20 ساله است ولی پزشکان حین معاینات متوجه شدند که دختر حامله بیش از 12 سال سن ندارد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395

 بارداری دختر 12 ساله بعد از ازدواج با مرد 40 ساله

مردی که همسر جوانش را برای انجام آزمایشات و تست های بارداری به بیمارستان آورده بود دستگیر شد.

دختر جوانی که نامش فاش نشده است به همراه یک مرد 40 ساله و زن میانسالی که خودش را مادر شوهر معرفی کرد برای معاینه به بیمارستان مرکزی شهر جانگسو واقع در شرق چین آمده بود که راز تلخ زندگی اش توسط پزشک فاش شد. دختر 3 ماهه باردار بود و برای انجام آزمایش و سونوگرافی به این مرکز مراجعه کرده بود ، همسرش ادعا می کرد که او 20 سال دارد ولی پزشک بعد از معاینه به سرعت متوجه دروغ مرد و مادرش شد.

بارداری دختر 12 ساله

سونوگرافی بارداری

راز تلخ ازدواج و بارداری دختر 12 ساله

بارداری دختر نوجوان

بازداشت همراهان دختر باردار نوجوان در بیمارستان

دستگیری مرد 40 ساله چینی به اتهام ازدواج و بارداری دختر 12 ساله

پزشک در حین معاینه سعی کرد تا از دختر نوجوان سوالاتی بپرسد اما او هیچ پاسخی نمی داد و ساکت روی صندلی نشسته بود، مرد میانسال هم که به عنوان همسر بیمار در اتاق حضور داشت از این سوال و جواب های پزشک عصبی شد و خواست تا سریعتر معاینه پایان یابد. این مسئله که یک دختر نوجوان را به عنوان زنی 20 ساله معرفی کرده بودند موجب ناراحتی پزشکان بیمارستان شد و به همین علت آنها تصمیم گرفتن تا این تخلف را گزارش کنند. با رسیدن نیروهای پلیس مشخص شد که بیمار هیچ کارت شناسایی مربوط به کشور چین ندارد و یک خارجی است که از جنوب شرقی آسیا به این کشور آمده است. بر اساس گزارشات برخی از مردان کشورهای همسایه با خرید دختران نوجوان از کشور ویتنام آنها را به همسری خود می برند که احتمالا این مورد هم یکی از موارد مشابه است.

جنایت ازدواج و بارداری دختر 12 ساله فاش شد + تصاویر

منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 117 52
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف