نمناک سرگرمیگوناگون بارش باران قرمز عجیب و غریب در روسیه + تصاویر
بارش باران قرمز ، بارش باران قرمز در روسیه
روز گذشته،در یکی از شهرهای روسیه به نام "نوریلسک" باران قرمز رنگی شروع به بارش کرد که ساکنین این شهر را به رعب و وحشت انداخت.

 بارش باران قرمز در روسیه

 ریزگردها یکی از دغدغه های امروزه هستند که در پی آن اتفاقات ناهنجاری نیز رخ می دهند.برای مثال می توانند به راحتی باعث آسیب رساندن به اجزای بدن و صدمه زدن به سلامتی ما شوند.روز گذشته،در یکی از شهرهای روسیه به نام "نوریلسک" اتفاقی عجیب و در عین حال ترسناک رخ داد.جزئیات کامل این اتفاق را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
باریدن باران قرمز

باریدن باران قرمز اتفاقی عجیب و ترسناک در روسیه

حیرت مردم روسیه از بارش باران قرمز

روز گذشته،تصاویری با عنوان "باران خونین" در صفحات مجازی انتشار یافت که متعلق به یکی از شهرهای روسیه به نام "نوریلسک" بود.تمام کاربران و ساکنین این شهر به دلیل این باران قرمز رنگ،احساس رعب و وحشت کرده بودند و فکر کردند این اتفاق طبیعی است و می تواند در طی مدتی کوتاه جان آنها را بگیرد و یا حداقل به انها آسیب برساند.اما پس از مدت کوتاهی تحقیقاتی در این زمینه صورت گرفت و در نتیجه علت آن مشخص شد.
 
بارش باران خونین بارش باران خونین

بارش باران خونین در یکی از شهر های روسیه

علت بارش باران قرمز در روسیه چه بود

محققان علت این حادثه،وجود کارخانه ایی که در اطراف شهر نویلسک واقع است،می دانند چرا که در آنجا میزان زیادی خاک نگهداری می شود که به رنگ زنگ آهن می باشند و به علت وزش باد شدید در هنگام بارش باران به این منطقه،منتقل شده اند که نتیجه آن باران خونین در شهر نویلسک شده بود.
 
بارش باران قرمز در روسیه

علت بارش باران قرمز در روسیه

بارش باران قرمز مردم روسیه را حیرت زده کرد!

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف