بارش باران

بارش پراکنده باران در ارتفاعات تهران و البرز

تاریخ انتشار : 30 تیر 1399کد مطلب : 35865زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز برای جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات اردبیل، قزوین، البرز و تهران رشد ابر همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

باشگاه خبرنگاران: با توجه به آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز برای جنوب سیستان و بلوچستان, ارتفاعات اردبیل, قزوین، البرز, تهران و ارتفاعات زاگرس مرکزی رشد ابر همراه با بارش پراکنده پیش بینی می شود. 

همچنین در ساعت بعد از ظهر و اوایل شب سه شنبه در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی و اردبیل افزایش ابر و بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در شمال غرب سواحل دریای خزر، ارتفاعات زنجان، قزوین، البرز و تهران رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود و طی این دو روز دریای خزر مواج است و همچنین در سواحل دریای خزر کاهش دمای 4 تا 6 درجه ای رخ خواهد داد. 

جمعه برای نوار شمالی کشور افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود. 

گفتنی است، از امروز تا آخر هفته به ویژه در ساعات بعد از ظهر در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان افزایش ابر گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت رخ می دهد و در همین مدت پدیده غالب در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک خواهد بود و شرق دریای عمان نیز مواج است.

انتهای پیام/م

بارش پراکنده باران در ارتفاعات تهران و البرز

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : هواشناسی
وبگردی