بارش

بارش ها از فردا آغاز می شود

تاریخ انتشار : 28 مهر 1399کد مطلب : 61344زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

میزان:کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت:امروز برای بیشتر نقاط کشور جوی آرام پیش بینی می شود و از بعد از ظهر سه شنبه و روز چهارشنبه در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل بارش باران همراه با وزش باد آغاز می گردد.

وی ضمن اشاره به اینکه این مناطق با کاهش نسبی دما همراه هستند، افزود:دریای خزر با توجه به این شرایط مواج و متلاطم است.

این کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد:روز های پنجشنبه و جمعه در سواحل شرقی دریای خزر و ارتفاعات شمالی استان خراسان شمالی بارش ها به صورت پراکنده رخ می دهد و روز پنجشنبه مناطق شمال شرق کشور کاهش نسبی دما دارند.

رفیعی افزود:طی 3 روز آینده برای بخش هایی از سیستان وبلوچستان و شرق استان های کرمان و هرمزگان وزش باد شدید و گاهی گرد وخاک پیش بینی می شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت آب وهوایی پایتخت توضیح داد:آسمان تهران امروز صاف است و در بعضی ساعات غبار محلی دارد و حداکثر دما امروز در پایتخت 24 درجه است که نسبت به دیروز یک درجه افزایش دما دارد و حداقل دمای آن به 11 درجه بالای صفر می رسد.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد:امروز سردترین مرکز استان شهرکرد با دمای حداقل 4 درجه زیر صفر و بعد از آن همدان و کرمان با دمای یک درجه زیر صفر ثبت شده است و گرم ترین مرکز استان دیروز عباس با دمای حداکثر 37 درجه سانتی گراد بوده است.

انتهای پیام/م

بارش ها از فردا آغاز می شود

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : بارش باران
وبگردی