بازگشایی مهد کودک

بازگشایی مهد های کودک فعلاً منتنفی است

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1399کد مطلب : 40986زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: بازگشایی مهدها فعلاً منتفی است و با متخلفانی که اقدام به بازگشایی مهدها کنند، برخورد می شود.

تسنیم:حبیب الله مسعودی فردی با اشاره به ورود سازمان بهزییستی کشور به مسئله کودک آزاری اینستاگرامی در خراسان رضوی اظهار کرد:کاری که این زن با کودک انجام می داد، بسیار مجرمانه بوده اما با توجه به بررسی های انجام شده مشخص نشده که فردی که کودک را سیلی می زند، مادر کودک باشد. 

وی تصریح کرد:بر همین اساس، سازمان بهزیستی با دادگستری و پلیس فتا در خراسان رضوی همکاری داشته و نهایتاً فرد ذکر شده شب گذشته دستگیر شد. 

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور همچنین در ارتباط با آخرین وضعیت بازگشایی مهدهای کودک در سطح کشور گفت:براساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا هنوز موافقت و مجوزی مبنی بر بازگشایی مهدهای کودک اعلام نشده است که البته سازمان بهزیستی پیشنهاداتی مبنی بر بازگشایی حداقل مهدهای کودک با رعایت ضوابط و پروتکل های بهداشتی ارائه کرده است. 

فرید گفت:سازمان بهزیستی درخواست داده که برخی از مهدهایی که پدر و مادران آنها شاغل هستند با رعایت نکات بهداشتی باز شوند اما با همین پیشنهاد نیز تا به امروز موافقت نشده است و بازگشایی مهدهای کودک فعلاً منتفی است. 

وی با اشاره به اینکه مهدهای کودک، مجاز به بازگشایی مهدها نیستند، گفت:در صورتی که این اتفاق بیفتد، سازمان بهزیستی با آنها برخورد خواهد کرد و خانواده ها می توانند از طریق شماره 3000012333 و همچنین از طریق بهزیستی استان و شهرستان این موارد را پیگیری کنند.

انتهای پیام/م

بازگشایی مهد های کودک فعلاً منتنفی است

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی