بازگشت برانکو

آخرین خبر از بازگشت برانکو به ایران

تاریخ انتشار : 17 دی 1398کد مطلب : 62808زمان مطالعه : 1 دقیقه
پس از جدایی ویلموتس از تیم ملی فوتبال کشورمان مسئولان فدراسیون به دنبال توافق با برانکو برای سرمربیگری تیم ملی رفتند.

برانکو سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می شود؟

خبرگزاری فوتبال ایران:مسئولان فدارسیون برای راضی کردن برانکو برای هدایت تیم ملی ناامید شده اند. 

بعد از جدایی ویلموتس از تیم ملی مسئول فدراسیون و در راس آن مهدی تاج به دنبال جانشین ویلموتس بودند و تقریبا تمام آنها برانکو را بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی می دانستند و تا این لحظه تمام تلاش خود را برای راضی کردن این مربی انجام دادند اما به نظر می رسد نتوانسته اند به توافق برسند. برانکو شرایط خود را شفاف اعلام کرده است و تا زمانی که با پرسپولیس تسویه نکند حاضر به نشستن در نیمکت تیم ملی نیست.

با این اوصاف بهتر است مسئولان فدراسیون به فکر گزینه دیگری باشند چرا که زمان از دست می رود و فوتبال ایران اصلا آماده پذیرش اتفاقات تلخی که شاید در آینده بیفتد و آن هم حذف تیم ملی از دور مقدماتی جام جهانی بوده را ندارد و مسلما این اتفاق را هضم نخواهد کرد. 

این مسائل باعث شده مسئولان فدراسیون هم کلافه شوند و آخرین پیام را برای برانکو ارسال کنند. آن ها در این پیام برای برانکو نوشته اند تنها تا آخر هفته به او فرصت می دهند تا جواب نهایی را بدهد.

شاید بهتر است فدراسیون مثل استقلال به فکر گزینه داخلی باشد. ای کاش فدراسیون پولی که برای ویلموتس خرج کرد را برای تسویه طلب برانکو انجام می داد چرا که این مربی بهترین کسی بود که می توانست تیم ملی را به جایگاه اصلی خود باز گرداند.

انتهای پیام/م

اخبار جدید از وضعیت بازگشت برانکو به ایران و سرمربیگری تیم ملی

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی