بازيكن السد

مدافع تیم السد بازی مقابل استقلال را از دست داد

تاریخ انتشار : 29 مرداد 1397کد مطلب : 70892زمان مطالعه : 1 دقیقه
ابراهیم ماجد مدافع خوب تیم السد به دلیل آسیب دیدگی در دیدار مقابل الغرافه، دیدار حساس بالسد و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

غیبت بازیکن کلیدی السد مقابل استقلال

مشرق:به نقل از الرای، تیم فوتبال السد در یکی از دیدارهای حساس هفته سوم لیگ ستارگان قطر به مصاف الغرافه رفت که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

این دیدار علاوه بر این که باعث شد تا السد دو امتیاز حساس را از دست بدهد یک خبر بد دیگر هم برای هواداران این تیم داشت و آن آسیب دیدگی مدافع کلیدی این تیم است.

ابراهیم ماجد، مدافع السد در دیدار برابر الغرافه دچار کشیدگی عضله شد و دیدار حساس برابر استقلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

فریرا، سرمربی السد درباره آسیب دیدگی مدافع تیمش، گفت :آسیب دیدگی ابراهیم ماجد اتفاق بسیار بد و ناراحت کننده ای برای ما بود. دوست داشتم که بازی برابر الغرافه را واگذار می کردیم اما ابراهیم ماجد مصدوم نمی شد.

غیبت بازیکن السد

بازیکن السد دچار مصدومیت شد

او درباره دیدار برابر تیم فوتبال استقلال، اظهار کرد:از بازیکنان می خواهم که در دیدار برابر استقلال نهایت تمرکز خود را به کار بگیرند. ما باید از فرصت های که به دست می آوریم نهایت استفاده را ببریم. حداقل می توانستیم در این دیدار برابر تیم فوتبال الغرافه سه چهار گل به ثمر برسانیم. اصلا دوست ندارم که فرصت ها را به راحتی از دست بدهیم. ما تنها چند جلسه است که تمرین می کنیم و هنوز به آمادگی لازم نرسیده ایم. قول می دهم که بازی به بازی بهتر شویم.

دیدار رفت دو تیم فوتبال استقلال و السد هفته آینده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ح.ب

مصدومیت بازیکن کلیدی السد حریف استقلال

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
وبگردی