بازیکن ذوب آهن

روزنامه عربستانی بازیکن ذوب آهن را به باد تمسخر گرفت

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1395کد مطلب : 45427زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا حسینی بازیکن ذوب آهن بعد از بازی پارچه سیاهی را ازشورت ورزش اش بیرون آورد و روزنامه عربستانی او را تمسخر کرد.

مسخره کردن بازیکن ذوب آهن

روزنامه عربستانی بعد از دیدار ذوب آهن برابر الاهلی بازیکن ذوب آهن ایران را به خاطر حرکتی که انجام داده، به باد تمسخر گرفت. در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان و الاهلی عربستان به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر یک نماینده عربستان به پایان رسید.

محمدرضا حسینی، بازیکن ذوب آهن بعد از پایان بازی پارچه سیاهی را از زیر شورت ورزشی اش بیرون می کشد. این صحنه را دوربین های حاضر در ورزشگاه شکار کرده اند و باعث شد تا یک سایت سعودی بازیکن ذوب آهن را به خاطر این حرکتش به باد تمخسر بگیرد.

روزنامه الریاضیه در شماره روز پنج شنبه خود در این باره نوشت:"پارچه سیاه و شکست". این روزنامه ادامه داده است:بعضی از رفتارهای پیش پا افتاده که با عقل سازگاری ندارد، در فوتبال وجود دارد. تا جایی که بازیکن ذوب آهن پارچه سیاهی را در بازی همراه خود داشته، در پایان بازی از زیر لباسش خارج می کند، به نظر می رسد این پارچه سیاه به خاطر اعتقادی است که او دارد و یا شاید هم برای سحر و جادو و هر چیز دیگری همراه خود داشته است.

 

بازیکن ذوب آهن

مسخره کردن روزنامه عربستانی

 

ذوب آهن اصفهان با وجود این که بازی خوبی را به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. این دیدار تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک دنبال می شد تا این که عمر سومه با یک ضربه آزاد دیدنی دروازه مظاهری را باز کرد تا ذوب آهن با وجود شایستگی بازنده این دیدار باشد.

روزنامه عربستانی بازیکن ذوب آهن را به باد تمسخر گرفت

1.79
این مطلب مفید بود ؟36
برگرفته از ایسنا/ی
وبگردی