بازیکن پرسپولیس

کدام بازیکن پرسپولیس عنوان بهترین بازیکن فصل را میگیرد؟

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49301زمان مطالعه : 2 دقیقه
کدام بازیکن پرسپولیس در این فصل عملکرد بهتری داشته است و توانسته عنوان بهترین بازیکن فصل را نصیب خود کند؟

بهترین بازیکن پرسپولیس در این فصل کیست؟

با عملکرد خیره کننده ای که در خط دفاعی پرسپولیس داشت این شایستگی را دارد که به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شود.پرسپولیس با اقتدار توانست جام قهرمانی را در رقابت های لیگ برتر به دست آورد.
در تیم برانکو چند بازیکن بودند که عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند و این شانس را دارند تا در تیم برتر فصل قرار گیرند.
سید جلال حسینی، محمد انصاری، مهدی طارمی، محسن مسلمان و کامیابی نیا را می توان بهترین های پرسپولیس و کلیدی ترین بازیکنان این تیم در فصل جاری دانست اما کدام یک از این بازیکنان شایسته انتخاب به عنوان بهترین بازیکن فصل است.
انتخاب سید جلال حسینی است چرا که او توانست یک تنه خط دفاعی پرسپولیس را سامان دهد و این تیم بهترین آمار را به نام خود به ثبت رساند.

 

بازیکن پرسپولیس

بهترین بازیکن پرسپولیس کیست؟


از بین 5 بازیکنی که نام بردیم تنها سید جلال است که در نایب قهرمانی سرخ پوشان در دو فصل قبل حضور نداشت. محمد انصاری، طارمی، مسلمان و کامیابی نیا دو فصل قبل هم در پرسپولیس حضور داشتند و با وجود عملکرد درخشانی که داشتند نتوانستند تیم برانکو را قهرمان کنند چرا که مشکل پرسپولیس در آن زمان خط میانی و یا حمله نبود بلکه خط دفاعی بود که سید جلال با آمدن خود به آن سامان بخشید.
حسینی که دو فصل قبل با نفت تهران بهترین بازیکن شده بود این فصل هم با پرسپولیس این شانس را دارد که به عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شود چرا که کلیدی ترین بازیکن تیم برانکو در این قهرمانی مقتدرانه بود.

کدام بازیکن پرسپولیس عنوان بهترین بازیکن فصل را میگیرد؟

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از شفقنا/ی
وبگردی