لادن مستوفی و همسرش
جدیدترین مجموعه عکسهای بازیگران معروف ایرانی را به همراه همسرانشان در سایت نمناک مشاهده نمایید. سری جدید عکسهای بازیگران مشهور سینما در کنار همسرانشان را ببینید.

عکس بازیگران به همراه همسرانشان را در ادامه مشاهده فرمائید..

پانته آ بهرام در کنار همسرش:
پانته آ بهرام در 13 اسفندماه 48 در تهران متولد شد. در 1366 فعالیت بازیگری خود را به صورت آکادمیک با ورود به مدرسه صدا و سیما و تحصیل در رشته بازیگری آغاز کرد.

عکس پانته آ بهرام در کنا همسرش

 

الهام چرخنده در کنار همسرش:
الهام چرخنده در سال 1357 در تهران متولد شد . او پس از اتمام تحصیلات متوسطه در رشته معماری تحصیلات خود را ادامه داد که ناتمام ماند . همسرش فرشید نوابی بازیگر و کارگردان است.

عکس الهام چرخنده در کنار همسرش

 

فرخ نعمتی در کنار همسرش:
فرخ نعمتی در سال 1330 در تهران متولد شد. همسر وی «سهیلا رضوی»، بازیگر می باشد. بازی در سینما را از سال 1363 با «زائر خلف»، همکاری «یدالله نوعصری» آغاز کرد.

عکس فرخ نعمتی در کنار همسرش


نسرین مقانلو در کنار همسر و فرزندانش:
نسرین مقانلو در 1 تیر 1347 در تهران متولد شد. او دیپلم امور مالی کامپیوتر دارد. با فیلم امید به سینما آمد. اما در فیلم همسر بیشتر دیده شد و پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی خارج از کشور گذراند.

عکس نسرین مقانلو در کنار همسر و فرزندانش

 

علیرضا خمسه در کنار همسرش:

علیرضا خمسه در 9 بهمن ماه سال 1331 در تهران به دنیا آمد. او در سال 1360 برای اولین بار مقابل دوربین سینما رفت و در فیلم « مرگ یزدگرد » بازی کرد.

علیرضا خمسه در کنار همسرش

 

لادن مستوفی در کنار همسرش:
لادن مستوفی متولد 1351 در تنکابن  بازیگر سینما، تلویزیون  ایران است . او همسر شهرام اسدی (کارگردان) و خواهر لاله مستوفی (منشی صحنه) است

عکس لادن مستوفی در کنار همسرش

بازیگران ایرانی کنار همسرانشان - سری 6

3.8530
این مطلب مفید بود ؟407123
وبگردی