بازیگران در اینستاگرام

پرطرفدارترین بازیگران و خوانندگان در اینستاگرام + تصاور

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14316زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها بازیگران و چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی فعالیت گسترده ای دارند، در ادامه با پرطرفدارترین چهره ها در اینستاگرام آشنا شوید.

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار است که در سال های اخیر توانسته میان ایرانیان جایگاه قابل توجهی بیابد، در بین هنرمندان الناز شاکردوست، بهنوش بختیاری و امیر تتلو سه بازیگر و خواننده ای هستند که بیشتر تعداد دنبال کنندگان را در اینستاگرام دارند.

یکی از امتیازهای اینستاگرام مانند اغلب فضاهای مجازی ایجاد رابطه بی واسطه بین هنرمندان و مردم است؛ اینکه هنرمندان با گذاشتن تصاویر و متنی از خود می توانند بدون واسطه مطبوعات و رسانه ها با مردم ارتباط برقرار کنند، رونق بیشتر این فضا را سبب شده است. مخاطبان افراد حاضر در اینستاگرام با عنوان دنبال کنندگان شناخته می شود و طبیعی است که هر تعداد دنبال کننده بیشتر بیان گر میزان محبوبیت بالاتر آن فرد و هنرمند در این فضاست.
 
 اینستاگرام مهناز افشار
 
در میان چهره های حاضر در اینستاگرام ردی از هنرمندانی چون عباس کیارستمی، آیدین آغداشلو، رخشان بنی اعتماد، حسین علیزاد، محمدرضا شجریان و اصغر فرهادی دیده نمی شود.
 
نکته قابل بحث در مورد فضای اینستاگرام و البته فضاهای مشابه این است که چه چیز تعداد دنبال کنندگان را تعیین می کند؟ آیا در این جا هم همان قوانین دنیای واقعی حکم فرماست؟ آیا هنرمند شاخص تر به لحاظ جایگاه هنری بیشترین دنبال کنندگان را دارا هستند یا اینجا تعاریف دیگری جذابیت ها را تعیین می کند.
 
پرطرفدارترین ها
الناز شاکردوست ، بهنوش بختیاری و امیر تتلو سه بازیگر و خواننده ای هستند که بیشتر تعداد دنبال کنندگان را در اینستاگرام دارند؛ هر سه این افراد تعداد طرفدارانشان بیش از یک میلیون نفر است.بختیاری یک میلیون و 200 هزار نفر، شاکردوست حدود یک میلیون و 100 هزار نفر و تتلو یک میلیون نفر دنبال کننده دارد. تعداد دنبال کنندگان مهناز افشار هم در آستانه میلیونی شدن است.
 
 اینستاگرام الناز شاکردوست
 
محمد رضا گلزار ، بهرام رادان ، سیروان خسروی ، مهراوه شریفی نیا ، بهنوش طباطبایی ، بابک جهانبخش و یاس بین 755 هزار تا 500 هزار دنبال کننده دارند.
 
12 هنرمند بین 300 هزار تا 500 هزار دنبال کننده دارند که در میان آنان اسامی افرادی چون مهران مدیری، ترانه علیدوستی، رضا عطاران، بنیامین بهادری و محسن یگانه به چشم می خورد.
 
فاصله بین 100 تا 300 هزار دنبال کننده دربردارنده بیشترین تعداد هنرمندان است، در این میان اسامی 29 هنرمند مشاهده می شود که از جمله آنان می توان به نیکی کریمی، لیلا حاتمی، احسان خواجه امیری، رامبد جوان و امیر جعفری اشاره کرد.
 
19 هنرمند نیز بین 50 هزار تا 100 هزار دنبال کننده دارند، از جمله همایون شجریان، محسن چاوشی، شهاب حسینی و هانیه توسلی.
 
یکی از جذاب ترین بخش های فضایی همانند اینستاگرام، کمتر شدن فاصله میان زندگی و علاقه مندی ها و دغدغه هنرمندان با مخاطبان است؛ بنابراین قطعا چهره های محبوب این دنیای مجازی کسانی اند که حضوری فعال دارند و مخاطب را در بخش های زندگی خود وارد کرده و با نوشتن متنی و گذاشتن عکسی زمینه ورود افراد را به دنیای خود فراهم می کنند.
 
در این بین کسانی که بتوانند در ایجاد موضوعات بحث برانگیز موفق عمل کنند و وارد چالشی با طرفداران و یا دیگر هنرمندان شوند، می توانند به راحتی به تعداد دنبال کنندگان خود بیافزایند.
 
شاکردوست به عنوان بازیگری که در صدر جدول قرار دارد، اغلب صفحه خود را به عکس ها و فیلم هایی مربوط به خود به روز می کند. او به غیر از عکس های مربوط به کارهای سینمایی خود، تصاویر غیر سینمایی نیز روی صفحه می گذارد.
 
بهنوش بختیاری عکس های شخصی و تصاویری از پشت صحنه فیلم ها و تئاترهایی که کار می کند منتشر می کند و همچنین پاسخ موضوعات مطرح شده از سوی طرفدارانش را در قالب کامنت می دهد.
 
 اینستاگرام بهنوش بختیاری
 
امیر تتلو هم معمولا در مورد حاشیه هایی که اطراف خود و دوستانش وجود دارد صحبت می کند و یکی ویژگی های حضور او در فضای اینستاگرام اظهارنظرش درباره طیف گسترده ای از موضوعات است.
 
صابر ابر که 205 هزار دنبال کننده دارد، صفحه خود را از عکس های محیط افراف خود پرمی کند، از غذاهایی که می خورد تا کوچه و خیابان اطرافش. او همچنین از خاطرات روزانه خود هم ممی نویسد و هر از گاهی فیلم هایی هم از نحوه غذا درست کردن و گیاهانی که دارد منتشر می کند.
 
بنیامین بهادری با 432 دنبال کننده در اینستاگرام خود اخبار کنسرت هایش را منتشر می کند و گاهی از خودش نیز عکس می گذارد.
 
مهراب قاسم خانی 283 دنبال کننده دارد و معمولا خاطراتش را در در صفحه اش می نویسد که اغلب این خاطرات طنز هستنند.
 
پیمان معادی با 172 دنبال کننده، در اینستاگرام خود در از سفرهایی که می رود، دوستانش و فیلم هایی که بازی کرده مطالبی منتشر می کند.
 
اینستاگرام
 

پرطرفدارترین بازیگران و خوانندگان در اینستاگرام + تصاور

3.480
این مطلب مفید بود ؟5426
برگرفته از خبرآنلاین - / ک
وبگردی