نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون زد و خورد بازیگران در گشت ارشاد 2 + تصاویر
گشت ارشاد ، فیلم گشت ارشاد
فیلم سینمایی گشت ارشاد 2 سکانسهای زد و خورد، خود را با حضور تمامی بازیگران در خیابان بهارستان پشت سر می گذارد.
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1395

بازیگران با تیپ عجیب در گشت ارشاد

فیلم سینمایی «گشت ارشاد2» به کارگردانی سعید سهیلی در حال حاضر در اطراف خیابان بهارستان در فیلمبرداری است. این فیلم تاکنون حدود 90 درصد از فیلمبرداری خود را پشت سرگذاشته به برداشتهای شب خود رسیده است.

پولاد کیمیایی درباره تفاوتهای «گشت ارشاد 2» نسبت به قسمت اول آن، گفت قسمت دوم فیلم «گشت ارشاد» نسبت به قسمت اول آن، تفاوت بسیاری پیدا کرده است و دیگر از آن لطیفه هایی که در قسمت اول وامدار آن بود، بهره نمی گیرد. وی افزود نقطه اتصال داستان قسمت اول به دوم این فیلم، نقش «عطا» است که در پایان قسمت اول فوت می کند و این بازگشت وی خود داستانی دارد.
«گشت ارشاد 2» بیشتر برخی ار صنوف را هدف قرار می دهد و داستان جالبی می سازد. این فیلم به هیچ عنوان شبیه قسمت اول نیست و وقتی مخاطبان در سینما آن را مشاهده کنند با تفاوتهای بسیاری از قسمت اول رو به رو می شوند.

این فیلم سینمایی سکانسهای زد و خورد، خود را با حضور تمامی بازیگران در خیابان بهارستان پشت سر می گذارد.

گشت ارشاد

فیلم سینمایی گشت ارشاد 2

در خلاصه داستان «گشت ارشاد2» که توسط سعید سهیلی و حمید فرخ نژاد تهیه می شود آمده است:عباس و حسن پس از پنج سال از زندان آزاد شده، سراغ عطا می روند . عطا در این مدت در کما بوده و به تازگی بهوش آمده و به زندگی عادی بازگشته . این سه رفیق دوباره با هم همرا شده، در پی کاری شرافتمندانه می گردند. اما پس از تلاش های بسیار، ناچار می شوند دوباره ....

بازیگران این فیلم عبارتند از :حمید فرخ نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهاره افشاری، ترلان پروانه، سارا سهیلی، ساناز طاری، امید روحانی، اسدالله یکتا، صفر کشکولی، محمد الهی، فاطمه شکری، داوود مقدادی، رضا شمس الدین، فاطمه مرتاضی، منصور نوبخت، ابوالفضل تُهرابی، ملیحه جلیلی، محمدعلی نقلی لو، هادی افضلی، محمدکریم ولدخانی، شهرام احمدنیا و مهدی ماهانی.

گشت ارشاد

فیلم سینمایی گشت ارشاد 2

از عوامل این فیلم می توان به، سعید سهیلی کارگردان، مسعود سلامی مدیر فیلمبرداری، رحمت عبدالله زاده مدیر تولید اشاره کرد، همچنین تهیه کنندگی این فیلم را سعید سهیلی و حمید فرخ نژاد به صورت مشترک بر عهده دارند.

 گشت ارشاد

فیلم سینمایی گشت ارشاد 2

 

زد و خورد بازیگران در گشت ارشاد 2 + تصاویر

برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف