سریال نفس

ماجرای بازیگران بدون حجاب سریال نفس چیست؟!

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1396کد مطلب : 50178زمان مطالعه : 2 دقیقه
در اولین قسمت از سریال نفس که شب گذشته از شبکه سه سیما پخش شد وجود بازیگرانی که روسری و حجابی روی سرشان نبود برای عده زیادی از مردم سوال برانگیز شد که در این مطلب درباره آن شرح مختصری خواهیم داد.

حواشی پخش اولین قسمت سریال نفس

شب گذشته همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان اولین قسمت سریال نفس ساخته جلیل سامان از شبکه سوم سیما پخش شد . یکی از حواشی این سریال وجود بازیگرانی بدون حجاب در این فیلم بود که تصور مردم را بر آن داشت که این هنرمندان از کلاه گیس استفاده کرده اند اما حقیقت امر این نبود.

در حالی که پخش قسمت اول «نفس» این فرضیه را در بین تعدادی از مخاطبان تقویت کرده که برخی بازیگران این سریال از کلاه گیس استفاده کرده اند، اما اینگونه نیست.

بازیگران ارمنی در سریال نفس

پیش از این در خبری که 22 اردیبهشت ماه همراه با یک عکس در رسانه ها منتشر شده، اعلام شده بود عوامل سریال نفس برای ضبط صحنه های تروکاژی در خارج از کشور، به ارمنستان سفر کرده اند.

طی این سفر، تصاویری با حضور تعدادی از بازیگران ارمنی ساکن در کشور ارمنستان، با قرار گرفتن مقابل پرده ضبط شد تا بعدا از طریق جلوه های ویژه در پس زمینه تصاویری که در داخل کشور ضبط شده بودند، قرار بگیرد.

به طور معمول، به تصویر کشیدن پوششی دور از واقعیت در سریالهایی که به فضای کشور پیش از انقلاب اسلامی مربوط می شوند، باعث انتقاد مخاطبان، ملموس نبودن فضا و غیرقابل باور بودن آثار این چنینی منجر شده است.

سریال نفس

ساناز سعیدی بازیگر جوان سریال نفس

از این رو با تمهیدی که عوامل سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان اندیشیدند، بنا شد برای نزدیک شدن به واقعیت آن سالها، برخی تصاویر در خارج از کشور و با حضور بازیگران خارجی ضبط شود.

«نفس» در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 21 از شبکه سه سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 00:30 بامداد، 10 صبح و 16 بعد از ظهر بازپخش می شود.

همچنین شبکه افق نیز پخش این سریال را با قدری تأخیر آغاز می کند و مخاطبان شنبه تا چهارشنبه ها، هر شب ساعت 23:30 و روز بعد ساعت های 9:30 و 14:30 شاهد پخش این اثر هستند.

ماجرای بازیگران بدون حجاب سریال نفس چیست؟!

4.626
این مطلب مفید بود ؟242
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی