آنا نعمتی
در سریال های مناسبتی ماه رمضان سال 93 بازیگرانی همچون مهدی سلطانی ، یکتا ناصر ، آنا نعمتی ، مجید صالحی و ثریا قاسمی ایفای نقش میکنند.

در حالی که زمان زیادی تا آغاز ماه مبارک زمان باقی نمانده است طبق سنت جا افتاده در رسانه ملی شبکه های مختلف تلویزیون در حال تدارک سریال ها برای این ایام هستند تا اوقات و لحظات خوبی را برای روزه داران مهیا کند .در سریال های رمضانی امسال حضور چهر ها در سریال ها بسیار دیده شد.

بازیگران سریال های ماه رمضان


مهدی سلطانی پس از تجربه موفق «دیوار» این بار باز هم مقابل دوربین مقدم قرار می گیرد و نقش عبدی را بازی می کند. فردی که به نظر نمی رسد شخصیت مثبتی باشد و میانه های قصه حذف می شود اما یک نکته در خصوص او علاقه و تسلطش در هنر «کاغذ و تا» است و سلطانی با گریم متفاوتی این شخصیت را بازی می کند. او هم چنین در سریال هفت سنگ هم ایفای نقش داشته است.

مهدی سلطانی


یکتا ناصر در سریال جاده ی قدیم نقش یه دختر روستایی به نام زینت را بازی می کند.

 

یکتا ناصرآنا نعمتی در بخش هایی از سریال جاده قدیم به عنوان یک بازیگر در نقش خودش جلوی دوربین رفت که این بخش ها در روزهای گذشته ضبط شده است. این سریال قرار است به عنوان سریال مناسبتی یکی از شبکه ها در ایام ماه مبارک رمضان پخش شود.

آنا نعمتی


مجید صالحی در سریال مدینه کاری از سیروس مقدم به ایفای نقش می پردازد.

مجید صالحی

ثریا قاسمی نقش مادربزرگ را در سریال فاخته بازی می کند این سریال کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که در 33 قسمت 31 دقیقه ای برای پخش در ماه مبارک رمضان در حال تولید است.

ثریا قاسمی
 

بازیگران مشهور در سریال های ماه رمضان 93 + تصاویر

2.3182
این مطلب مفید بود ؟8399
برگرفته از سینما خبر - / ک
وبگردی