لیندا کیانی و آرش مجیدی

تعریف و تمجید ویژه آرش مجیدی از لیندا کیانی بازیگر دلدادگان

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1397کد مطلب : 71603زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرش مجیدی بازیگر نقش مالک در سریال دلدادگان با انتشار پستی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از لیندا کیانی همبازی اش در این سریال پرداخت.

تعریف و تمجید بازیگر دلدادگان از لیندا کیانی

فصل دوم سریال دلدادگان از 17 شهریورماه 97 با بازیگرانی جدید روی آنتن شبکه سه سیما رفت و با پخش چند قسمتی از آن نگاه های زیادی را به خود جلب کرد. آرش مجیدی، حمید گودرزی و لیندا کیانی از بازیگران فصل دوم سریال دلدادگان هستند.

آرش مجیدی بازیگر دلدادگان با انتشار پستی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از لیندا کیانی همبازی اش در این سریال پرداخت.

تعریف آرش مجیدی از بازیگر دلدادگان

سریال دلدادگان

لیندا کیانی و آرش مجیدی بازیگران سریال دلدادگان

آرش مجیدی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :بازیگری و خلق شخصیت سخت است ... اجرا کردن متن خوب و تحت امر کارگردانی فهیم بودن شرط است اما کافی نیست و در این بین بی اندازه همراهی و صداقت بازیگر مقابل لازم است .

لیندا خانم کیانی یکی از اون ناب هاست ، یکی از بهترین و همراه ترین پارتنرهائی است که در این سال ها دیدم ... بازیگری باهوش و بااستعداد که نقش آفرینی برایش مهم است و درک درستی از شخصیت و کاراکتری که برعهده گرفته دارد و با فهمی درست از موقعیت صحنه و همراهی با دیگر نقش ها در رسیدن به ضربان درست صحنه همراه و هم پا می شود.

بازیگری معتقد به تمرین که با شناخت ودرک درستی از کاراکترها وارد گود تمرین می شود و به همان نسبت که برای صحنه پیشنهاد اجرائی دارد به همان اندازه پیشنهاد درست و مفید را تمیز می دهد و می پذیرد .بازیگری با چشم هائی درخشان که برق چشم نوازش حاصل سال ها تمرین و آموختن و اندوختن است .

لیندا جان ... دمت گرم و ممنون از همراهی و همپائی برای جان بخشیدن به کاراکترهای دلدادگان .

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر سریال دلدادگان

فصل دوم سریال دلدادگان در 15 قسمت روایت گذشته کاراکترهای سریال است و به ماجراهای آنها از سال 56 تا 64 می پردازد.

سریال دلدادگان

آرش مجیدی و حمید گودرزی در سریال دلدادگان

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبایی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، سیروس همتی و ... بازیگران فصل دوم سریال دلدادگان را تشکیل میدهند.

آرش مجیدی

آرش مجیدی در نمایی از دلدادگان

سریال دلدادگان در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل از انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد.

آرش مجیدی

بازی متفاوت آرش مجیدی در دلدادگان

سنگ تمام آرش مجیدی برای لیندا کیانی بازیگر دلدادگان

424
این مطلب مفید بود ؟195
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی