نمناک اخبارحوادث بازیگر پایتخت دزد خانه اش را به دام انداخت
هوشنگ رضایی ، بازیگر پایتخت
مشهور صدا و سیما نیمه شب دزد خانه اش را با هوشیاری خاصی به دام انداخت و تحویل پلیس داد. در ادامه جزئیات درگیری هوشنگ رضایی بازیگر پایتخت با سارق خانه اش را می خوانید.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1393

هوشنگ رضایی بازیگر پایتخت و چند فیلم و تله فیلم سیما و سینما بعد از اقامه نماز خود را برای خواب آماده می کرد که ناگهان صدای مهیبی شنیده شد.

بازیگر مشهور سینمای مازندران در باره این حادثه به خبرنگار ما گفت:صدا وحشتناک بود، از رختخواب بلند شده و به اتاق پذیرایی جایی که صدا آمده بود دویدم. از صحنه ای که می دیدم شوکه شده بودم. برای چند لحظه گیج شده و مات و مبهوت به روبه رو نگاه می کردم. روبه روی من در فاصله چند قدمی مرد جوان قوی هیکلی در حالی که با ماسک سفیدی صورتش را پوشانده بود و کارد بلندی در دست داشت به من زل زده بود. خواستم اعتراض کنم که او با سرعت خود را به من رساند، کارد را به سمتم گرفته و در حالی که تهدید می کرد به پشت سرم رفت. کارد را زیر گلویم گذاشته و مرا کشان کشان به طرف آشپزخانه برد. کارد زیر گلویم را خراش داد.
سؤال کردم از من چه می خواهی، من که تورا نمی شناسم و به تو بدی نکرده ام. با فریاد فقط می گفت پول بده. اگر سر و صدا کنی می کشمت. وقتی به آشپزخانه رسیدیم متوجه شدم او با نگرانی مدام به بیرون نگاه می کند، حس کردم همدستی در بیرون دارد. خواستم آرام باشد تا ببینم می توانم برایش پول جور کنم، برای لحظه ای حواسش به بیرون جمع شد فکر کنم صدایی شنیده بود، سرش را جلوی پنجره برده و خواست به بیرون نگاه کند. از فرصت استفاده کرده و دستی که کارد را گرفته بود گرفتم. بسرعت پیچانده و به پشت سرش بردم.کارد را رها نمی کرد سعی می کرد با داد و فریاد مرا بترساند.
لگدی به شکمش زدم روی زانو خم شده و چاقو را انداخت. چاقو را برداشته زیر گلویش گذاشتم. با فریاد از دامادمان که در طبقه بالای آپارتمان ما ساکن است کمک خواستم، او سریع خود را به طبقه اول رسانده و دست و پای دزد را بستیم.

وی در ادامه درباره چگونگی ورود این دزد به خانه شان گفت:آپارتمان ما در طبقه اول خیابان طالقانی است، گویا او از زمین خالی که کنار ساختمان ما است وارد حیاط شده و خود را به پشت در آپارتمان رسانده بود. هر کاری کرده بود نتوانسته بود در را باز کند بنابراین با لگد محکمی در را شکسته و وارد آپارتمان شده بود. تصور می کنم فکر می کرد کسی در خانه نیست. وقتی دست و پای او را بستیم با پلیس تماس گرفتیم و مأموران کلانتری 14 ساری آمده و او را با خود بردند.

بازیگر پایتخت دزد خانه اش را به دام انداخت

برگرفته از روزنامه ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف