باران کوثری

بازی باران کوثری و حسین معجونی در فیلم بی نامی

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395کد مطلب : 30751زمان مطالعه : 2 دقیقه
حسن معجونی با باران کوثری هم بازی شد. معجونی در بی نامی با باران کوثری، پوریا رحیمی سام، مهتاب ثروتی، شهروز دل افگار و ... همبازی بوده است.

 حسن معجونی و باران کوثری همبازی شدند

 حسن معجونی که به تازگی بازی در فیلم «بی نامی» را به پایان برده است، معتقد است بعضی جوانان حرف های تازه ای در سینما دارند.

این هنرمند تئاتر، سینما و تلویزیون درباره تازه ترین فعالیت های خود افزود:به تازگی در فیلم «بی نامی» کار علیرضا صمدی بازی داشتم که یک فیلم اولی است و به گفته او این فیلم یک اثر شخصیت محور و درباره یک مرد مردد است.

معجونی که در این فیلم با باران کوثری، پوریا رحیمی سام، مهتاب ثروتی، شهروز دل افگار و ... همبازی بوده است، ادامه داد:فیلمبرداری ما هفته پیش به پایان رسید و در کل حدود 27 جلسه طول کشید.

هم بازی شدن حسن معجونی و باران کوثری

 

این بازیگر که پیش از این در نمایش های «کوارتت» و «در میان ابرها» با باران کوثری همبازی بوده است، درباره بازی اش در فیلم یک کارگردان فیلم اولی توضیح داد:در این چند ساله جوانان حاضر در گروه «هنر و تجربه» قدری ثابت کرده اند که حرف برای گفتن دارند. بویژه کسی که تازه وارد سینما می شود و اولین فیلم خود را می سازد، می خواهد خود را ثابت کند و معمولا هم چنین کارگردان های جوانی انرژی های خوبی دارند.

این کارگردان و مدرس تئاتر درباره فعالیت هایش در حوزه تئاتر گفت:نمایشی را براساس قصه «ابر صورتی» نوشته علیرضا محمودی برای اجرا در جشنواره تئاتر عروسکی آماده می کنم که در این نمایش کیوان سررشته در بخش متن، الکا هدایت به عنوان دستیار کارگردان، هما ساداتیان در ساخت عروسک و شایلان عشایری در بخش صحنه همکاری دارند.

به گفته او، این نمایش یک کار عروسکی ویژه مخاطب بزرگسال است.

معجونی که سال ها پیش دو نمایش «خرس» و «خواستگاری» از آثار چخوف را اجرا کرده بود، از اجرای این نمایش ها با گروهی از هنرجویان جوانش در رشت خبر داد.

وی که مدتی است در رشت زندگی می کند، ادامه داد:نمایش ما در مقایسه با آنچه که سال ها پیش در تهران اجرا کردم، تغییرات زیادی دارد و بزودی با زبان گیلکی در رشت به صحنه خواهد رفت.

حسن معجونی مرداد امسال نیز با نمایش «ایوانف» به کارگردانی امیررضا کوهستانی در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.

بازی باران کوثری و حسین معجونی در فیلم بی نامی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از ایسنا/م.ف
برچسب :
وبگردی