بازی با مارهای کبرا
مارها به دلیل تصویر ذهنی هر یک از ما، یکی از وحشتناک ترین حیوانات زنده بر روی کره خاکی زمین هستند که پسر هفت ساله ای به نام "دویش ادیوایسی" توانست ذهنیت تعداد زیادی از انسان را تغییر دهد.

صمیمت عجیب پسر 7 ساله هندی با مارهای کبرا

مارها یکی از وحشتناک ترین و خطرناک ترین حیوانات زنده بر روی کره زمین هستند که ممکن است برخی از ما حتی تا چند متری آنها نزدیک نشویم و این می تواند ریشه در مستندات رسانه ها و چهره متفاوت این حیوان نسبت به حیوان های دیگر باشد که سبب دوریی ما از آنها شده است. اما در مقابل برخی از انسان ها هستند که به هیچ وجه از این حیوان وحشتناک ترس و هراسی ندارند و اکثر آنها نیز در کشور هندوستان هستند.
با این وجود گاهی اوقات این علاقه و جرئت بقدری است که آن ها این حیوان را به طرز شگفت انگیزی در کنار خود نگهداری می کنند.برای مثال اخیرا ویدیو عجیب و باورنکردنی پسر 7 ساله ای از هندوستان در صفحات مجازی به شدت منتشر شد که تواسنت جزء یکی از ویدیوهای ویروسی و پر بازدید صفحات مجازی شود و به تبع با واکنش های متعددی توسط کاربران این صفحات روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
مار کبرا

ماربازی عجیب پسر هفت ساله هندی

" دویش ادیوایسی " 7 ساله، یکی از عجیب ترین انسان های کره زمین در هندوستان است که به میزان بسیار زیادی علایق و سلایق آن با انسان های دیگر متفاوت است و از این رو می توان آنرا از کودکان دیگر جدا دانست.
تنها علت خاص بودن وی نسبت به کودکان دیگر در جهان، این است که او با مارهای کبرا صمیمیت و دوستی بسیار نزدیکی دارد و این بقدری است که وی بیشتر زمان خود را در طول روز صرف روغن و ماساژ مارهای کبرا می کند و حتی با آنها حمام می کند و این در صورتی است که این مارها تاکنون به او آسیب نرسانده اند و متقابلا با دویش 7 ساله دوست هستند!
 
مار بازی

دویش ادیوایسی هفت ساله در هنگام بازی با مارهای کبرا

پدر دویش این گونه گفت:" ما هر چیزی را امتحان کرده ایم تا او را از این مارهای خطرناک دور کنیم. ما توضیح داده ایم با مارها نمی توان دوستی برقرار کرد و او به حرف ما گوش نمی دهد!. از طرفی 4 سال گذشته، دویش با خواب و رویایی از مارها از خواب بیدار شد و ما نمی دانستیم که با این خواب به جنگل خواهد رفت و با خودش دو مار همراه خواهد آورد. ما بیرون از خانه بودیم و زمانیکه به خانه برگشتیم، شوکه شدیم چرا که او در حال بازی کردن با دو مار کبرا بود. از آن روز به بعد، وی تعدادی مار را به خانه می آورد و مدتی نگهداری می کند و سپس به طبیعت باز می گرداند".
 
مار کبرا هندی

حمام کردن دویش ادیوایسی با مارهای کبرا

با این وجود طبق گزارشات اعلام شده، وی با بیش از 15 گونه مار دوست است و توانسته است رابطه برقرار کند. از این رو کودکان دیگر از این مارها ترس و وحشت دارند و به همین دلیل با دویش هفت ساله بازی نمی کنند!.

ویدیو صمیمت عجیب پسر 7 ساله هندی با مارهای کبرا ؛

صمیمت عجیب پسر 7 ساله هندی با مارهای کبرا + فیلم

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی