بازی با مار
ویدئوی جالب اسب بازی با مار پیتون در مدت کوتاهی میلیون ها بار دیده شد، پسربچه ی 3 ساله بر گردن مار 80 کیلویی سوار شده است و بدون هیچ ترسی با او بازی می کند.

اسب سوار بازی کودک 3 ساله با مار 6 متری!

بعد از سیل شدید در ویتنام گزارشات ناراحت کننده متعددی مبنی بر خسارات و وضعیت مردم بعد از بلای طبیعی ارسال می شد اما در میان این اخبار تصاویر و کلیپی از پسربچه خردسال حال و هوا را تغییر داد ، پسربچه 3 ساله ای که سوار بر مار پیتون 6 متری در خیال خود اسب سواری می کند.

Giggling toddler 'rides' enormous 20ft python 'like a horse' in submerged backyard during deadly Vietnam floods

بازی با مار

عکس دیدنی بازی پسربچه خردسال با مار غول پیکر در ویتنام 

بازی کودک 3 ساله با مار 6 متری

"ترونگو" پسربچه ی خردسال ویتنامی بعد از جاری شدن سیل به داخل خانه ها در حیاط پشتی خانه شان صاحب یک همبازی مرگبار شد ، این عنوان خبری بود که برای معرفی کلیپ جالب و دیدنی منتشر شد اما جزئیات دقیق تر بر اساس گزارش the sun چیز دیگری است که در این بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

برخلاف نظر کاربرانی که ویدئوی بازی پسربچه 3 ساله با مار 80 کیلوگرمی را دیده بودند و در نظرها معتقدبودند که همه چیز ساختگی است هم مار پیتون واقعی بود و هم بازی بازی کردن پسربچه مثل اسب سواری روی کمر مار.

بازی با مار

بازی کودک با مار پیتون 6 متری که حیوان یک خانگی است!

واقعیت این است که خانواده ی پدربزرگ کودک خردسالی که در ویدئو مشاهده می کنید 4 سال است که یک مار پیتون 6 متری را به عنوان حیوان خانگی البته در نوع خود عجیب و غریب نگه داری می کردند که بعد از جاری شدن سیل تصمیم گرفتند مار را زا خانه اش بیرون اورده و اجازه دهند که در آب جمع شده در حیاط کمی تفریح کند ، در همین حال پسربچه ی 3 ساله سوار بر گردن مار شد و بازی اسب سواری خود را با مار غول پیکر مرگبار انجام داد.

ویدئوی بازی و صمیمیت خانواده ویتنامی با مار پیتون

 

بازی پسر 3 ساله با مار پیتون 6 متری!! + عکس و فیلم

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی