علی صالحی
“علی صالحی” بازیگر سریالهای تنهایی لیلا و تعبیر وارونه یک رویا درباره نقشهای متفاوتش در دو سریال همزمان گفت.

علی صالحی بازیگر تنهایی لیلا و تعبیر وارونه یک رویا

علی صالحی بازیگر سریال تلویزیونی تعبیر وارونه یک رویا و تنهایی لیلا از کارگردان ها خواست بیشتر به او و استعدادهایش در این عرصه اعتماد کنند.

بازیگر نقش وکیل در سریال تنهایی لیلا در مورد حضورش در دوسریال که همزمان پخش می شود بیان کرد:قرار بود سریال آقای لطیفی ماه رمضان از سیما پخش شود و تعبیر وارونه یک رویا بعد از ماه رمضان؛ اما متاسفانه اینگونه نشد و در هفته های آخر فشردگی کار به قدری بود که من یک روز سر صحنه تعبیر وارونه یک رویا بودم و شب بعد سر کار تنهایی لیلا!

علی صالحی

علی صالحی در سریال تنهایی لیلا

بازیگر نقش حامد سریال تعبیر وارونه یک رویا گفت:آقای جیرانی از ابتدا با خلاصه فیلمنامه کار را شروع کردند و فیلم نامه کاملی در اختیار نداشتند؛ نقش حامد در جایگاه مامور اطلاعات هم از ابتدای سریال اینگونه نبود و به مرور و با شناختی که آقای جیرانی نسبت به بازی من پیدا کردند نقش را پرورش دادند.

این بازیگر ادامه داد:ابتدا وقتی هر دو سریالم هر شب از تلویزیون پخش شد تصور کردم ببینده بازی ام را پس خواهد زد و این برای من خیلی خوب نیست، اما خوشبختانه بازخوردهای خیلی خوبی را دریافت کردم و از اینکه بازی هایم در تعبیر وارونه یک رویا در نقش مثبت یک مامور امنیتی و در تنهایی لیلا در نقش منفی یک وکیل خلافکار مخاطبان را تا حدودی راضی نگه داشته است خوشحالم.

علی صالحی ، داریوش ارجمند ، فریدون جیرانی و امیر جعفری

علی صالحی ، داریوش ارجمند ، فریدون جیرانی و امیر جعفری در سریال تعبیر وارونه یک رویا

صالحی در مورد میزان استقبال مخاطبان از این دو سریال گفت:نظرات متفاوت است؛ فکر می کنم عامه مردم سریال آقای لطیفی را دوست دارند و مخاطبین با نگاه کمی خاص تر، سریال آقای جیرانی را می پذیرند.

علی صالحی در بخش دیگری از صحبت خود در مورد اینکه چرا با وجود سالها فعالیت در تلویزیون هنوز نتوانسته در نقش اول یک سریال حضور داشته باشد بیان کرد:این کم لطفی از طرف کارگردان های محترم است که شاید به بازیگر اعتماد ندارند؛ هر چند که در حرفه بازیگری، طول و متر نقش مهم نیست و اهمیت آن به سطح کیفیت هنر بازیگر در ایفای نقش است.

صالحی در مورد کار جدید خود گفت:از بیست روز آینده بازی ام در سریال پشت بام تهران به کارگردانی بهرنگ توفیقی آغاز می شود. همچنین پیشنهاد بازی در تئاتر هم داشته ام که در اوج فیلمبرداری پایانی سریالها نتوانستم بپذیرم.

علی صالحی ، ناگفته های علی صالحی از تنهایی لیلا

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
وبگردی