پیمان معادی
پیمان معادی بازیگر و کارگردان مشهور ایرانی با بازیگر مشهور سینمای جهان همبازی میشود. پیمان معادی در سریالی به نام عدالت کیفری در کنار رابرت دنیرو ایفای نقش خواهد کرد.

بازیگر فیلم های "جدایی نادر از سیمین" و "درباره الی" در سریالی به نام "عدالت کیفری" در کنار رابرت دنیرو بازی خواهد کرد. پیمان معادی در این سریال نقش شخصیتی به نام سلیم خان را ایفا می کند.

معادی قرار است در سریال "Criminal Justice" (عدالت کیفری) به کارگردانی استیون زایلیان در کنار دنیرو نقش آفرینی کند. زایلیان یکی از نویسندگان فیلمنامه ی فیلم تحسین شده "فهرست شیندلر" به کارگردانی استیون اسپیلبرگ است.

رابرت دنیرو


پیش از این جیمز گاندولفینی در این سریال نقش آفرینی می کرد که با مرگ ناگهانی او، رابرت دنیرو در این نقش بازی خواهد کرد. دنیرو در این مجموعه نقش وکیلی را بازی می کند که پرونده ی مرد پاکستانی جوانی را برای وکالت قبول کرده که زنی جوان را به قتل رسانده است.
پیمان معادی قرار است در سری جدید این مجموعه که فیلم برداری اش از ماه نوامبر آغاز می شود در نقش شخصیتی با نام سلیم خان ایفای نقش کند. بیل کمپ و پورنا جاگاناتان از دیگر بازیگران این مجموعه ی تلویزیونی خواهند بود. این مجموعه ی تلویزیونی اقتباسی آمریکایی از نسخه ی انگلیسی با تهیه کنندگی بی بی سی و کارگردانی پیتر موفات است.

پیمان معادی و خرس نقره ای

معادی به دلیل ایفای نقش نادر در فیلم "جدایی نادر از سیمین" به همراه شهاب حسینی و علی اصغر شهبازی برنده ی جایزه ی خرس نقره ای بهترین بازیگر نقش مرد از جشنواره فیلم برلین شد.

بازی پیمان معادی در کنار بازیگر مشهور جهان + عکس

3.839
این مطلب مفید بود ؟309
برگرفته از jamnews.ir
وبگردی