باشگاه استقلال
باشگاه استقلال در جهت تقویت تیم خود علاوه بر مذاکره با بازیکنان مورد نیازش 3 بازیکن را مازاد اعلام کرده است.

باشگاه استقلال در حال تقویت تیم خود

سرمربی استقلال 3 بازیکن از جمع نفرات تیمش را در فهرست مازاد قرار داد. با پایان رقابت های لیگ برتر و شروع فصل نقل و انتقالات، تیم ها به دنبال اعمال تغییرات مورد نظر در میان بازیکنانشان هستند و ارائه فهرست خرید و فهرست مازاد هم بخشی از فعالیت تیم ها در این مقطع است.
باشگاه استقلال با هدایت علیرضا منصوریان که فصل را با عنوان نایب قهرمانی به پایان رساند در جهت تقویت تیم خود علاوه بر بازیکنان مورد نیازش که با آنها وارد مذاکره شده است، 3 بازیکن را هم از میان نفرات خود مازاد اعلام کرده است.

 

سه بازیکن مازاد:


هرائر مگویان: مدافع ارمنی استقلال که فصل گذشته عملکرد خوبی در ترکیب این تیم داشت، در فصل شانزدهم به دلیل مصدومیت و بعد از آن اضافه وزنی که داشت هرگز نتوانست به دوران اوجش باز گردد و بازی های خوب سابق خودش را تکرار کند. مگویان به احتمال زیاد اولین خروجی استقلال در نقل و انتقالات خواهد بود.


محمدحسین کنعانی زادگان: خرید جنجالی آبی ها در فصل شانزدهم چند بازی پر اشتباه در ترکیب تیمش انجام داد و پس از آن با مصدومیت طولانی مدت و خروج از فهرست استقلال روبرو شد. کنعانی زادگان را شاید بتوان ضعیف ترین خرید استقلال در این فصل دانست و باید منتظر خروج او از فهرست نفرات این تیم باشیم.

 

باشگاه استقلال

لیست خروجی منصوریان

 
وریا غفوری:مدافع راستی که با سرو صدای زیادی استقلالی شد به دلیل مصدومیت های مداوم نتوانست خودش را در ترکیب این تیم به اثبات برساند و در بازی هایی هم که در ترکیب تیمش حاضر بود انتظارات را برآورده نکرد. اگر یکی از چند گزینه مورد نظر منصوریان برای دفاع راست جذب شوند غفوری هم از این تیم جدا می شود.


سایر نفرات:
به جز 3 بازیکن بالا یعقوب کریمی و جابر انصاری هم تا چند هفته قبل در فهرست مازاد قرار داشتند ولی در هفته های اخیر تا حدودی نظر کادرفنی را به خود جلب کرده اند و ممکن است در نهایت در استقلال ماندگار شوند.

باشگاه استقلال سه بازیکن را مازاد اعلام کرد

410
این مطلب مفید بود ؟82
برگرفته از جام نیوز/ی
وبگردی