باشگاه استقلال

7 بازیکن مد نظر باشگاه استقلال در نقل و انتقالات

تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49674زمان مطالعه : 3 دقیقه
باشگاه استقلال دست بکار شده و قصد دارند با خرید چند مهره مطرح٬ حضور قدرتمندی در فصل هفدهم داشته باشند.

باشگاه استقلال قصد خرید این بازیکنان را دارد

باشگاه استقلال حفظ بازیکنان را اولویت خود در فصل نقل و انتقالات می داند،با این وجود آنها برای جذب چند بازیکن مطرح مذاکراتی را آغاز کرده اند.

با گذشت چند روز از شروع فصل نقل و انتقالات به نظر می رسد استقلالی ها دست بکار شده و قصد دارند با خرید چند مهره مطرح٬ حضور قدرتمندی در فصل هفدهم داشته باشند.

در فهرستی که منصوریان دراختیار افتخاری گذاشته است نام 7 بازیکن به چشم می خورد که در حال مذاکره با آنها هستند. 

لیست جدی منصوریان برای خرید:

ساسان انصاری:

بعد از حضور ناموفق در پرسپولیس به فولاد بازگشت و تبدیل به جدی ترین رقیب طارمی در کورس آقای گلی شد. انصاری با 16 گل زده برای تیمش از موثرترین بازیکنان فصل گذشته بود که مورد توجه منصوریان قرار گرفته است.

 

باشگاه استقلال

لیست خرید منصوریان برای فصل هفدهم

 

انصاری با توجه به سابقه کوتاه حضورش در پرسپولیس قصد ندارد انتخاب جنجالی برای مقصد فصل بعدش داشته باشد و فعلا به پیشنهاد استقلال جواب منفی داده است.

شایان مصلح:

فصل گذشته منصوریان به تقلید در فهرست خرید خود از روی بازیکنان مد نظر پرسپولیس متهم شد و به نظر می رسد این روند در فصل جاری هم ادامه داشته باشد.یکی از بازیکنان مورد نظر منصوریان٬ شایان مصلح است که در نیم فصل گذشته مورد توجه پرسپولیس هم بود.

مصلح در پست دفاع چپ بازی می کند و فصل گذشته به همراه سپیدرود قهرمان لیگ یک شده و به لیگ برتر صعود کرد.

امید جهانبخش:

بازیکن 23 ساله فصل گذشته صبا با توجه به سقوط این تیم به لیگ یک به احتمال زیاد از این تیم جدا خواهد شد و در حال مذاکره با مسئولان استقلال است.

منصوریان اعتقاد زیادی به بازی جهانبخش دارد و سفارش زیادی برای خرید او به مسئولان باشگاه داشته است.

 

باشگاه استقلال

لیست خرید منصوریان برای فصل هفدهم

 

حسن بیت سعید:

مهاجم فصل گذشته استقلال خوزستان با توجه به مشکلات مالی این باشگاه قصد جدایی دارد و جدی ترین یپشنهادش هم از استقلال است. بیت سعید یک شرط بزرگ برای استقلالی شدن دارد و آنهم پوشیدن شماره 7 این تیم است که پس از فرهاد مجیدی در مقطعی کوتاه در اختیار بختیار رحمانی بوده است.

رحیم زهیوی:

مهاجم فصل گذشته الشحانیه قطر تجربه ناموفقی در این تیم داشته و قصد دارد به لیگ ایران بازگردد. زهیوی از پرسپولیس هم پیشنهاد جدی دارد و باید دید در نهایت به کدام یک پاسخ مثبت می دهد.

مهدی شیری:

هافبک فصل گذشته پیکان که نقش اساسی در آمار گل های زده منشا دارد مورد توجه استقلال قرار گرفته تا به نوعی در قبال پیوستن منشا به پرسپولیس حکم پاتک را داشته باشد. شیری 27 ساله است و مذاکرات مثبتی با آبی پوشان داشته است.

مارشاریپوف:

ظاهراً منصوریان علاقه زیادی به بازیکنان ازبکستانی دارد و پس از شکست در جذب جپاروف در نیم فصل گذشته به دنبال یک بازیکن دیگر از این کشور رفته است.

 

باشگاه استقلال

لیست خرید منصوریان برای فصل هفدهم

 

هافبک 23 ساله لوکوموتیو بازیکن گرانی است و هزینه سنگینی روی دست استقلال می گذارد ولی توافقاتی میان طرفین حاصل شده است.

پژمان منتظری:

مدافع فصل گذشته الاهلی از این تیم جدا شده و در آستانه بازگشت به استقلال قرار دارد. این بازیکن در سفر استقلال به قطر به تمرین آبی پوشان رفت و منصوریان در همان دیدار پیشنهاد بازگشت به استقلال را با او مطرح کرد که با استقبال منتظری روبرو شد.

مرتضی تبریزی:

مهاجم فصل گذشته ذوب آهن مورد توجه منصوریان قرار دارد و مذاکراتی هم میان طرفین صورت گرفته است.

7 بازیکن مد نظر باشگاه استقلال در نقل و انتقالات

4.729
این مطلب مفید بود ؟272
برگرفته از فرتاک ورزشی/ی
وبگردی