بالا رفتن شیر از درخت
در یکی از پارک ملی های آفریقای جنوبی ویدیو بسیار جالبی از بالا رفتن یک شیر نر قدرتمند از درخت برای گرفتن طعمه پلنگ منتشر شد.

لحظه جالب بالا رفتن شیر از درخت و مبارزه با پلنگ

یکی از خاطراتی که ممکن است از دوران کودکی خود به یاد بیاوریم، داستان های متعددی از شیرها و حیوانات مختلف بود که لقب شیر سلطان جنگل بود و همیشه برای دفاع از حیواناتدیگر در جنگل حاضر می شد و نقش مهمی را ایفا می کرد.

با این وجود، شیرها یکی از قدرتمندترین حیوانات حیات وحش می باشند که می توانند با نقشه ای هوشمندانه حیوانات مختلفی را شکار کنند و این به دلیل باهوش بودن این حیوان است. اما اخیرا ویدیویی جالب از پارک ملی kruger در آفریقای جنوبی منتشر شد که در آن یک شیر نر قدرتمند شروع به بالا رفتن از درخت می کند که با بازدیدهای متفاوتی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حمله شیر به پلنگ

بالا رفتن شیر از درخت برای گرفتن طعمه پلنگ

همان گونه که در ویدیو مشاهده می نمایید، ابتدا شیر نر به درخت نزدیک می شود و با دیدن پلنگی که در بالای درخت در حال خوردن طعمه بدست آورده خودش بود، تصمیم می گیرد تا از درخت بالا برود.

پس از بالا رفتن از درخت، شیر نر گویی برای آنکه بتواند خودش را در شکار پلنگ شریک کند، به او هجوم می آورد و پلنگ نیز با دیدن شیر نر گرسنه، فورا دست به کار می شود و از شاخه ها همراه با شکار خود بالا می رود که نهایتا شیر نر نمی تواند خودش را در شکار پلنگ سهیم کند و از درخت پایین آمد.

ویدیویی که مشاهده می نمایید، توسط " Graeme Mitchley " در پارک ملی Kruger واقع در آفریقای جنوبی ضبط شده است که با بازدید فراوانی روبرو گشت و به تبع کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند.

ویدیو لحظه جالب بالا رفتن شیر از درخت و مبارزه با پلنگ

بالا رفتن شیر از درخت برای خوردن طعمه پلنگ

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی