بدل پوتین
بدل پوتین در چین بعد از سالها زندگی در روستایی دورافتاده کشف و به تلویزیون آمد ، این مرد کشاورزی فقیر است که به دلیل وضعیت مالی اش در سن 54 سالگی هنوز ازدواج نکرده است.

بدل ولادیمیر پوتین در کشور چین

کشاورز چینی به دلیل شباهتی که به رئیس جمهور روسیه دارد در مدت کوتاهی تبدیل به یک سلبریتی شد و حالا او را با عنوان "بدل پوتین" می شناسند.

A CHINESE farmer has become something of a celebrity for his uncanny resemblance to Vladimir Putin.

بدل پوتین

عکس کشاورز چینی بدل پوتین 

کشاورز چینی با شباهتی بسیار به ولادیمر پوتین عنوان بدل پوتین را به خود اختصاص داد

"لو یوان پین" 54 ساله مرد کشاورزی که در روستای دورافتاده "فی جی" در مرکز چین زندگی می کند هرگز فکر نمیکرد که چهره اش موجب شهرت او شود ، چهره ای که با شباهت به رئیس جمهور روسیه "ولادیمر پوتین" به سرعت شناخته و مشهور شد. "لو یوان" که کشاورزی ساده است بعد از انتشار تصویرش به سرعت در کشورش مشهور و شناخته شد ، او که هرگز انتظار چنین چیزی را نداشت این ماجرا را مثل یک رویا می داند.

بدل پوتین

داستان غم انگیز بدل چینی ولادیمر پوتین مجرد بودنش در دهه 50 زندگی اوست چرا که به دلیل وضعیت زندگی هرگز امکان ازدواج برایش فراهم نبود برای همین تمام این سالها تنها زندگی می کرده است. این مرد با شانه کردن موهایش به سمت بالا بسیار بیشتر از حالت طبیعی شبیه پوتین می شود ، فرم چشم ها و حالت دهان و بینی اوست که نام بدل رئیس جمهور روسیه را به او داده است.علاوه بر چهره و شکل ظاهری این مرد دقیقا هم قد یوتین است .

بدل پوتین

عکس بدل چینی ولادیمر پوتین 

بر اساس گزارشات برای حضور در یک برنامه تلویزیونی به او 569 یورو پرداخت شد تا نقش برادر پوتین را اجرا کند.

بدل پوتین در روستایی دور افتاده کشف شد + تصاویر

513
این مطلب مفید بود ؟130
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی