برج الهیه

برج لاکچری با روکش طلا در الهیه تهران! + عکس

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1398کد مطلب : 2575زمان مطالعه : 1 دقیقه
برج پنج طبقه تک واحدی در الهیه تهران این روزها سر و صدای زیادی کرده. ساخت این پروژه فول لوکس با متریال های خارجی و روکش طلا گوشه ای از اشرافی گری در کلانشهر تهران را به نمایش می گذارد.

 ساخت برج لاکچری با روکش طلا

روزنامه شهروند:روزنامه شهروند در گزارشی نگاهی به برج های منطقه الهیه تهران انداخته و امکانات لاکچری آنها را بررسی کرده است. 

یکی از آپارتمان های لاکچری الهیه که در فضای مجازی هم شهرت فراوان پیدا کرده پنج طبقه تک واحدی است و یک پروژه فوق لوکس است که همه متریال کار از خارج از کشور واده شده. از سرامیک و شیرآلات گرفته تا آسانسور و کابیت و حتی چهار بار از ایتالیا برای اندازه گیری درهای این آپارتمان به ایران آمده اند! همچنین قرار است در رم ساخته شده و وارد کشور شود.

برج طلا

نکته دیگر جنس موادی است است که خانه را با آن ساخته اند. بدنه لابی روکش چرم دارد و در و دیوار با برنز کار شده و حتی در سرویس میهمان شیشه هایی کار گذاشته شده که در آن الیاف طلا به کار رفته است! 

نازک کاری هایی از جنس طلای این ساختمان هنوز تمام نشده و احتمالا چند ماه زمان می خواهد تا آماده تحویل شود. 

به گفته مشاوران املاک حاضر در منطقه قیمت این دست خانه ها از متری 110 میلیون تومان هم عبور کرده و گاهی به صدها میلیارد تومان می رسد چرا که اغلب با توجه به امکانات لاکچری به کار برده شده در این خانه ها قیمت میلیاردی آنها تغییر می کند.

انتهای پیام/م

ساخت برج لاکچری با روکش طلا و متریال خارجی در الهیه تهران !

1.712
این مطلب مفید بود ؟48
برچسب : بازار مسکن
وبگردی