برخورد تریلی با پل عابر پیاده

برخورد تریلی با پل عابرپیاده در اتوبان قزوین کرج

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1398کد مطلب : 2537زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخورد تریلر با پل عابر پیاده در باند شمالی بزرگراه قزوین کرج موجب ترافیک سنگین در این بزرگراه شد.

برخورد تریلی با پل عابرپیاده در پارک سوار هشتگرد

ایلنا:شب گذشته برخورد تریلر با پل عابر پیاده در باند شمالی بزرگراه قزوین باعث ترافیک سنگین در این بزرگراه شد که با تلاش مدیریت بحران فرمانداری ساوجبلاغ، مسیر باز گشایی و تردد برقرار شد. 

ابولقاسم پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ با انتقاد از اداره کل راهداری استان البرز گفت:این دومین بار است که شاهد این حادثه در پار ک سوار هشتگرد هستیم ولی متاسفانه راهداری مبادرت به جمع آوری این پل ناایمن نکرده است. 

وی ادامه داد:راهداری باید هر چه سریعتر نسبت به جمع آوری پل پارک سوار هشتگرد اقدام و نسبت به جایگزینی پلی مناسب و استاندارد اقدام کند. 

پالیزگیر افزود:در سال گذشته هم بر اثر برخورد یک دستگاه تریلر با پل هوایی عابر پیاده در لاین جنوبی بزرگراه کرج - قزوین حوالی پارک سوار شهر جدید هشتگرد، قسمتی از پل عابر پیاده محدوده پارک سوار شهر جدید هشتگرد فروریخت و امسال در لاین شمالی همین حادثه مشابه به وقوع پیوست . 

ابوالقاسم پالیز گیر گفت:این حادثه بر اثر بالا رفتن کمپرس و برخورد بدنه اتاق کمپرسی با پل عابر به وقوع پیوست که موجب شکست پل و پرت شدن کمپرسی در آزاد راه و ترافیک خودرو ها در جاده شد. 

فرماندار ساوجبلاغ افزود:خوشبختانه این حادثه تلفات انسانی و مصدوم نداشته و با تلاش نیرو های امدادی نسبت به جابجایی تریلر و پاکسازی بزرگراه اقدامات لازم به عمل آمد. 

رئیس اداره راهداری ساوجبلاغ گفت:این پل فاقد ایمنی لازم است و همکاران ما در اسرع وقت نسبت به جمع آوری ان اقدام خواهند کرد. 

رمضانی افزود:در محل پارک سوار عوامل راهداری با تجهیزات کافی مراقبت لازم را انجام خواهند داد تا مشکلی پیش نیاید.

انتهای پیام/م

برخورد تریلر با پل عابر پیاده در باند شمالی بزرگراه قزوین کرج

35
این مطلب مفید بود ؟32
برچسب : تصادف
وبگردی