نمناک سرگرمیگوناگون برق گرفتگی پسر بچه در اثر لمس تیر چراغ برق + فیلم
اخیرا ویدیو پسر بچه تایلندی که در طی بازیگوشی توانست حادثه ساز شود، در صفحات مجازی با واکنش روبرو شد.
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1397

برق گرفتگی پسر بچه در اثر لمس تیر چراغ برق

از بهترین و جالب ترین اتفاقاتی که ممکن است برای هر یک از ما انسان ها رخ دهد، متولد شدن نوزادی است که می تواند در زندگی ما به بیشترین میزان ممکن موثر واقع شود. اما برخی از والدین بر این باور هستند که نهایت مسئولیت آنها در زمان بارداری می باشد و بعد از تولد جنین، دیگر نباید به میزان گذشته به آنها اهمیت بدهند که این فقط و فقط یک فکر اشتباه می باشد که متاصفانه در ذهن برخی از والدین وجود دارد.

برق گرفتگی پسر بچه 

این در حالی است که مهم ترین و اصلی ترین مسئولیت های هر یک از والدین، بعد از متولد شدن نوزاد است تا بتوانند آنرا در برابر آسیب های احتمالی خودداری نمایند و دیگر اجازه ندهند که به آنها آسیب برسد.

اما کودکان بطور کلی به دلیل اینکه با دنیای جدید خود آشنا نیستند، بیشتر حس کنجکاوی دارند تا بتوانند آشنایی خود را بیشتر سازند که در نهایت می توانند با لمس برخی اشیاء خطرات جبران نشدنی را برای خودشان ایجاد سازند!

برای مثال اخیرا ویدیویی جالب و در عین حال بسیار عجیب در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا ویدیویی عجیب و بسیار دردناک از یک پسر بچه تایلندی در صفحات مجازی منتشر شد که هنوز نام و هویت وی مشخص نگردیده است. در این ویدیو همان گونه که مشاهده می کنید، این پسر بچه به دلیل بازیگوشی و کنجکاوی بی نهایت، تیر چراغ برق را لمس می کند و از قرار معلوم گویی سیم از تیر چراغ برق جدا گردیده بود و منجر به اتفاق برق گرفتگی در این پسر بچه گردیده بود.

بعد از برق گرفتگی پسر بچه، افراد پیاده در این منطقه با دیدن این پسر بچه به سمت او آمدند که متاسفانه وی جانش را از دست داده بود!

ویدیو برق گرفتگی پسر بچه در اثر لمس تیر چراغ برق 

 

برق گرفتگی پسر بچه در اثر لمس تیر چراغ برق + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف