برنامه صبحگاهی شبکه سه

حسین کلهر جایگزین رشیدپور شد + جزئیات

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1398کد مطلب : 74230زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه صبحگاهی حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور پیش از نوروز 98 به پایان رسید و برنامه صبحگاهی جدیدی با اجرای حسین کلهر به زودی روی آنتن شبکه سه میرود.

برنامه صبحگاهی شبکه سه به جای حالا خورشید

یکی از برنامه های مورد توجه در تلویزیون برنامه صبحگاهی است که از اهمیت ویژه ای در کنداکتور تلویزیون برخوردار است. برنامه صبحگاهی به دلیل ایجاد انرژی در میان مخاطبان این برنامه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همواره سعی بر ساخت برنامه ای پرانرژی در ساعات ابتدایی صبح بوده است.

شبکه سه سیما در طی چند سال گذشته برنامه صبحگاهی حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور را روی آنتن برد اما در سال 98 تغییراتی در برنامه صبحگاهی این شبکه ایجاد شد.

برنامه صبحگاهی جایگزین حالا خورشید در شبکه سه

با اتمام برنامه حالا خورشید پیش از فرارسیدن نوروز 98 شبکه سه سیما در تدارک پخش برنامه صبحگاهی جدیدی در این شبکه است. حسین کلهر طنزپرداز مشهور برنامه صبحگاهی شبکه سه را اجرا خواهد کرد و این شاید یکی از مهیج ترین اتفاقت در برنامه صبحگاهی جایگزین حالا خورشید باشد.

حسین کلهر

حسین کلهر مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه شد

این کمدین معروف کشورمان روز گذشته با انتشار تیزری از این برنامه صبحگاهی در معرفی آن نوشت : این تبلیغ آب پرتقال، کره، نون تست یا لاستیک نیست. تبلیغ یه برنامه است برای صبح. ببینیم میتونیم با هم از وای بازم صبح شد، به آخ جون صبح شد برسیم...

برنامه صبحگاهی شبکه سه

برنامه صبحگاهی جدید در راه شبکه سه 

ابوالفضل صفری تهیه کننده سینما و تلویزیون، تهیه کنندگی این برنامه صبحگاهی را برعهده دارد و به احتمال قوی در روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه شاهد پخش این برنامه از شبکه سه سیما خواهیم بود.
حسین کلهر

حسین کلهر اجرای برنامه صبحگاهی شبکه سه را برعهده گرفت

حسین کلهر یکی از معروف ترین چهره های طنزپرداز کشور است که با اجرای آیتمی در برنامه رادیو شب در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و بعدها اجرای چند برنامه تلویزیونی را برعهده گرفت و با انتشار کتاب دو سیب نیوتن در زمینه طنز به شهرت قابل توجهی میان مردم دست یافت و این روزها یکی از چهره های شناخته شده در میان مردم است.

برنامه صبحگاهی جایگزین حالا خورشید با اجرای حسین کلهر در شبکه سه!

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی