گروه دختران نینجا
سیزدهمین قسمت از مرحله دوم برنامه عصر جدید شب گذشته با هنرنمایی دختران نینجا و نمایش هنرمندانه سه گروه دیگر روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

اختلاف سلیقه داوران در برنامه عصر جدید

سیزدهمین قسمت از برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 9 تیر 1398 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. طبق روال همیشگی این برنامه چهار شرکت کننده با نمایش هایی هنرمندانه روی صحنه آمدند و شبی پرهیجان را برای مخاطبان این برنامه رقم زدند.

این برنامه از عصر جدید که سیزدهمین قسمت از مرحله دوم بود باز هم با اختلاف نظر داوران برای دادن رای مثبت همراه شد.

در برنامه شب گذشته عصر جدید چه گذشت

در ابتدای قسمت سیزدهم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید احسان علیخانی درباره نامشخص بودن زمان شروع فصل دوم مسابقه عصر جدید به دلیل زمان بر بودن مرحله پیش تولید صحبت کرد و از علاقه مندان به شرکت در فصل دوم این مسابقه خواست که ویدئوهایشان را ارسال کنند.

وحید آقاجری

خوانندگی وحید آقاجری در برنامه عصر جدید

اولین شرکت کننده مسابقه شب گذشته عصر جدید وحید آقاجری بود که با خواندن آهنگی درباره خلیج فارس با رای مثبت داوران راهی مرحله فینال شد.

برنامه عصر جدید

شب ناموفق شعبده بازی در برنامه عصر جدید

سیدمصطفی فراهانی و گروهش دومین اجرای برنامه سیزدهم از دور دوم مسابقه عصر جدید را برعهده داشتند و با اجرایی نمایشی از شعبده بازی توانستند نظر امین حیایی و دکتر حسینی را جلب کنند اما این اجرا نتوانست مورد قبول رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد و تماشاگران داخل استودیو واقع شد و این گروه در این مرحله حذف شد.

برنامه عصر جدید

اجرای گروه خیر و شر در برنامه عصر جدید

گروه خیر و شر با حضور علی قامتی و امیر صدر سومین اجرای ورزشی و نمایشی این برنامه عصر جدید را روی صحنه بردند و توانستند نظر مثبت رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد را جلب کنند اما در نهایت با توضیحات احسان علیخانی و این گروه امین حیایی هم نظرش را به سمت رای سفید تغییر داد . این اجرا از مسابقه عصر جدید با اختلاف نظر آریا عظیمی نژاد و سیدبشیر حسینی و بحثی جدی میان آنها همراه بود.

دختران نینجا

گروه دختران نینجا در برنامه عصر جدید

آخرین اجرا از برنامه شب گذشته عصر جدید متعلق به دختران نینجا بود که با نمایش فوق العاده ای که اجرا کردند توانستند نظر مثبت هر چهار داور عصر جدید را جلب کنند.

داوران عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در برنامه شب گذشته

در بخش پایانی برنامه دو گروه دختران نینجا و وحید آقاجری راهی مرحله بعد برای انتخاب مردمی شدند.

نمایش هنرمندانه دختران نینجا در برنامه شب گذشته عصر جدید

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
منبع : صفحه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی