نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خداحافظی شیرین صمدی با برنامه عصر خانواده + تصاویر
برنامه عصر خانواده ، شیرین صمدی
شیرین صمدی مجری برنامه عصر خانواده با انتشار تصاویری خبر از پایان این برنامه عصرگاهی در شبکه دو سیما داد.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1398

پایان برنامه عصر خانواده در شبکه دو

برنامه عصر خانواده با اجرای شیرین صمدی برنامه ای عصرگاهی با محوریت اهمیت خانواده در زندگی اجتماعی امروز است که چند سالی است در شبکه دو سیما روی آنتن میرود.

این برنامه عصرگاهی پرمخاطب به ایستگاه پایانی رسید و شیرین صمدی مجری این برنامه با انتشار تصاویری خبر از پایان برنامه عصر خانواده در شبکه دو سیما داد و از همراهانش تقدیر و تشکر کرد.

روز پایانی اجرای شیرین صمدی در برنامه عصر خانواده

شیرین صمدی مجری برنامه عصر خانواده صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویر و خبری از روز پایانی برنامه عصر خانواده به روز کرد.

شیرین صمدی

پایان برنامه عصر خانواده با شیرین صمدی

شیرین صمدی با انتشار تصاویری نوشت : خبببب ، برنامه ی عصر خانواده هم به خوبی و خوشی در کنار همکاران بسیار بسیاااار عزیز و دوست داشتنی تموم شد ...

بسیاااار سپاسگزارم از همه ی دوستان و همکاران خوووبم در شبکه دو که باعث شدند عصر خانوادگیمون سرحال و خاطره انگیز باشه ... به امید دیدار .....

شیرین صمدی

شیرین صمدی مجری برنامه عصر خانواده

عصر خانواده برنامه ای عصرگاهی در شبکه دو سیما بود که چند سالی از پخش آن در این شبکه میگذرد و فصل جدید آن را شیرین صمدی مجری جوان کشورمان اجرا کرد .

عوامل برنامه عصر خانواده

عوامل برنامه عصر خانواده در یک قاب

پیش از اجرای شیرین صمدی در برنامه عصر خانواده ، ژاله صادقیان ، محمودرضا قدیریان، گیتی خامنه، ثریا بناکار اجرای این برنامه را برعهده داشتند و علی اکبر کریمی به عنوان تهیه کننده این برنامه را چند سال روی آنتن برد.

برنامه عصر خانواده

برنامه عصر خانواده در ایستگاه پایانی

آخرین قسمت برنامه عصر خانواده با شیرین صمدی +تصاویر

منبع : صفحه شیرین صمدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف