بزرگترین نقطه ضعف مردان

بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان را بشناسید

کد مطلب : 10612تعداد نظرات : 8 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
برای داشتن یک زندگی آرام و بدون دغدغه بهتر است نقطه ضعف های همسر خود را بشناسید تا بتوانید در هر موقعیتی بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.

بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان کدامند؟

لازمه یک زندگی مشترک زیبا و بدون مشکل و دغدغه ، هنر رفتار با همسر است . اگر همه ما چه زن و چه مرد نقطه ضعف های یکدیگر را بدانیم وهیچ وقت آنان را مانند چماق برسر یکدیگر نکوبیم زندگی مشترکمان بدون مشکل طی می شود . در این بخش از نمناک با نقاط ضعف خانم ها و آقایون آشنا شوید تا بتوانید بهترین رفتار را با همسرتان داشته باشید.

بزرگترین نقطه ضعف مردان

مهم ترین نقطه ضعف های زنان و مردان

بزرگترین نقطه ضعف های زنان

بزرگترین نقاط ضعف خانم ها زنانگیشان است . اولین نقطه ضعف زنانه خانم ها مربوط به زیبایی ظاهر آن ها می شود پس هیچوقت این جملات را به کار نبرید و قبل از بکار بردن آن به عاقبت خود فکر کنید :چرا امروز زشت شدی! عزیزم یه کم چاق نشدی؟ چرا زیر چشمت سیاه شده؟ البته باید بدانید خانم ها بر روی تعریف کردن شما از زیبایی خانم های دیگر هم، حتی خواهرانتان نیز حساسند پس فقط از زیبایی همسرتان تعریف کنید تا آرامش در زندگیتان همیشگی باشد.

بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان

زنان چه نقطه ضعف هایی دارند؟

 مهم ترین نقطه ضعف زنان

دومین نقطه ضعف زنانه خانم ها روی کدبانوگری آنهاست پس در مقابل همسرتان از آشپزی زن دیگر تعریف نکنید و یا از کدبانو گری و تمیزی خانه کسی تعریف نکنید و قبل از این تعریف ها فاتحه خود را بخوانید چه خونه تمیزی مثل خونه عروس می مونه! که بازهم عاقبتتان مثل آخرت شمر و یزید می شود!

مثلا به جای اینکه بگویید چه قرمزه سبزی خوشمزه ای و تا بحال چنین قرمه سبزی ای نخوردم بگویید وای قورمه سبزیتان خوشمزه است ولی به پای دستپخت همسر من که نمی رسد، و یا به جای اینکه بگویید خانه شما خیلی تمیز و زیباست بگویید خانه شما مثل خانه ما،از تمیزی برق می زند.در کل زنانگی خانمتان را نشانه نروید تا روی آرامش را ببینید.

 بزرگترین نقطه ضعف زنان

نقطه ضعف های زنان را بشناسید

یکی دیگر از نقاط ضعف خانم ها که باعث بالا رفتن صدایشان می شود رعایت نظافت است، پس نظافتتان را رعایت کنید و جورابهایتان را وسط خانه رها نکنید تا دعوایتان هم نشود.

در کل زنانگی خانمتان را نشانه نروید و حساسیت های او را بشناسید و هرگز دست روی این نقاط حساس نگذارید تا روی آرامش را ببینید.

 مهمترین نقطه ضعف مردان

بزرگترین نقطه ضعف یک زن چیست؟

بزرگترین نقطه ضعف های مردان

نقاط ضعف مردان دو چیز است اولی وضعیت مالی و دیگری توانایی جسمی است زیرا مردها تصور می کنند هر چه پول بیشتری داشته باشند و زور بازوشان و قوت جنسیشان بالاتر باشد، مردتر هستند که این اندیشه برگرفته از نیاکان است که در زمان قدیم وظیفه نگهداری و حفظ خانواده را از خطرها با قدرت بدنی داشته اند.

اگر همیشه وضعیت مالی خودتان و دیگران را مقایسه می کنید و دائم از وضعیت مالیتان شکایت می کنید باید بدانید با این کار مردانگی همسرتان را نشانه رفته اید و فاتحه زندگیتان خوانده است.

مهمترین نقطه ضعف زنان

نقطه ضعف مردان را بشناسید

اگر همسرتان و یکی از اقوامتان دوست داشتند جلوی شما مچ بیاندازند و زور آزمایی کنند آن ها را از این کار منع کنید زیرا مردان بر روی قدرت بنی خود حساسند و اگر کسی آن ها را شکست دهد دیگر دوست ندارند با آنها رفت و آمد کنند . پس اگر نمی خواهید زندگیتان پر تلاطم شود نقاط ضعف همسرتان را بشناسید ومردانگی او را نشانه نروید.

 

نقطه ضعف ، مهم ترین نقطه ضعف زنان و مردان چیست؟

4.2579
این مطلب مفید بود ؟48594
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن / ک
8 نظر به ثبت رسیده است
حسین 1395-04-10
من مرد هستم مشکل اعصاب دارم بطور کلی میل جنسی ندارم چه کنم
6220
علی1397-01-29
خوشبحالت من هر کاری میکنم میل جنسیم کم بشه نمیشه
154
khashen1395-06-27
اینو بدون که توی زندگی هیچ چیز ارزش ناراحتیه تورو نداره....
143
مرتضی1395-10-08
سلام زن من خیلی گیر میده به همه چی خیلی حساسه و همه موضوعات و زیاد بزرگ میکنه چیکار کنم
2210
ناشناس1396-03-19
من خودمم خیلی به شوهرم گیر میدمو خیلیم حساسم من خودمم از این کارم خسته شدم دسته خودم نیست شوهرمم خیلی حرسمو در میاره
125
فاطمه 1396-01-12
سلاممن نظرات شما خواندم هم خودتان هم خانم تان رژیم گیاهی شروع کنید وطب قرانی استاد خدادادی وارد بشیو سایت ایشان پیدا کنید بهش بگین اینا همه به تغذیه شما مربوط میشه
35
Leyla1396-02-31
چرا هیچ زنو مردی باهم نمیسازنند ؟
74
محمد1397-01-05
سلام ، با عرض احترام از ابتدا اصلا قرار براین نبوده که زنو مرد باهم بسازند، محال است زنو مردی شبیه بهم باشند ، زندگی مشترک عرصه عشق واقعی ، فداکاری و از خود گذشتگی و شعور متقابل است که متاسفانه اینها را در جامعه ما به سختی میتوان یافت! و پرکاربردترین جواب به عدم داشتن خصوصیات بالا در زندگی مشترک این است که روش زیاد میشه! ما میخواهیم همسرمون رو برده خودمون کنیم که قطعا اتفاق نخواهد افتاد..
181
وبگردی