بزرگ آقا

جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد 2

تاریخ انتشار : 17 تیر 1396کد مطلب : 52566زمان مطالعه : 2 دقیقه
ناصر ملک مطیعی فردی که قرار بود به جای علی نصیریان ایفاگر نقش بزرگ آقای سریال شهرزاد باشد درباره جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد میگوید.

ناصر ملک مطیعی از جای خالی بزرگ آقا از شهرزاد میگوید

علی نصیریان بزرگ آقای سریال شهرزاد یکی از بازیگرانی بود که در فصل اول این سریال به ایفای نقش پرداخت و یکی از بهترین نقش های زندگی اش را در سریال شهرزاد ایفا کرد. ناصر ملک مطیعی فردی که قرار بود ایفاگر نقش بزرگ آقای سریال شهرزاد باشد درباره جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد میگوید.

روایت ناصر ملک مطیعی از جای خالی بزرگ آقا در شهرزاد 2

ناصر ملک مطیعی در مورد سریال «شهرزاد» گفت:« قطعا فصل دوم این اثر با استقبال خوبی همراه می شود، چون بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند، البته جای خالی علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی است.»
ناصر ملک مطیعی، بازیگر قدیمی سینمای ایران که نخستین گزینه حسن فتحی برای بازی در نقش بزرگ اقای «شهرزاد» بود و البته این پیشنهاد را رد کرد، از جای خالی علی نصیریان در فصل دوم این سریال گفت.
او در یادداشتی در «هفته نامه مجازی شهرزاد 2» نوشت:«معتقدم هر فیلم و سریالی که مورد استقبال مردم قرار گیرد، عیب و نقص آن از بین می رود. مردم ما «شهرزاد» را دوست دارند، چون زندگی خوشان است و اتفاقات آن مربوط به زندگی روزمره شان است.

بزرگ آقا در سریال شهرزاد

علی نصیریان در نقش بزرگ آقای سریال شهرزاد

مردم به خاطر سادگی و بی آلایشی که سریال «شهرزاد» دارد، با آن همراه شده اند. حسن فتحی کارگردان باتجربه ای است که از تجربیاتش در آثار خود به خوبی استفاده می کند و با توجه به اشرافی که دارد همه عوامل خوب را در یک اثر سهیم می کند. در این سریال به بعضی از وقایع تاریخی نیز اشاره می شود، ممکن است همه این وقایع دلچسب نباشد، اما طرز بیان بسیار مهم خواهد بود که فتحی به خوبی از عهده آن برآمده و این وقایع را با صداقت و واضح بیان کرده است.
موضوعاتی که این کارگردان در آثارش به آن ها می پردازد، آرزوهای مردم هستند که روزگاری این چنین ساده زندگی می کردند، در حالی که امروز همه ما با مشکلاتی روبرو هستیم، به همین دلیل کاری مانند «شهرزاد» به خوبی بر دل آن ها نشسته است. نکته دیگر اینکه طبیعی است مخاطب دوست دارد قهرمان خود را روی پرده سینما یا صفحه تلویزیون ببیند، در این سریال، قهرمان ها هم به خوبی پرورانده شده اند.
قطعا فصل دوم «شهرزاد» هم با استقبال خوبی همراه می شود، چون بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند، البته جای خالی علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی است.»

جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد 2

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
وبگردی