اکبر عبدی

بستری شدن اکبر عبدی در بیمارستان آمل + جزئیات

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1397کد مطلب : 30311زمان مطالعه : 2 دقیقه
اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در بیمارستان آمل برای اقدامات کامل درمانی تحت مراقبت پزشکی قرار گرفت. اکبر عبدی بعد از ساعاتی از بیمارستان مرخص شد.

مراقبت های پزشکی از اکبر عبدی در بیمارستان آمل

مهر:اکبر عبدی بازیگر سینما و تلویزیون، پس از بروز مشکلات جسمی، برای اقدامات کامل درمانی در بیمارستان آمل تحت مراقبت پزشکی است. 

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران از امدادرسانی اورژانس شهرستان آمل به اکبر عبدی هنرپیشه سینما و تلویزیون خبر داد و اظهار داشت:ساعت حوالی 6 بامداد سه شنبه 2 بهمن، درخواست کمک از اورژانس به مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد. 

وی افزود:در این ماموریت اکبر عبدی، به دلیل تعریق شدید و افزایش فشار خون توسط تیم اورژانس مورد ارزیابی قرار گرفت و پس از کنترل علائم حیاتی با توجه به سابقه دیابت و پیوند کلیه برای بررسی کامل تر به بیمارستان منتقل شد. 

اشکپور گفت:بر اساس آخرین گزارش ها این بازیگر، برای اقدامات کامل درمانی و آزمایشات تکمیلی در بیمارستان تحت نظر قرار گرفته است.

اکبر عبدی از بیمارستان مرخص شد

مدیر تولید سریال «شش قهرمان و نصفی» با اشاره به وضعیت جسمانی اکبر عبدی بیان کرد که وی به دلیل افزایش فشار خون به بیمارستان رفته بود و بعد از ساعاتی مرخص شد. 

هاشم علی اکبری مدیر تولید سریال «شش قهرمان و نصفی» که این روز ها در آمل به کارگردانی حسین قناعت در حال تصویربرداری است درباره وضعیت اکبر عبدی بازیگر این سریال که امروز دوم بهمن به بیمارستان رفت، گفت:اکبر عبدی به دلیل فشار خون و تعریق و لرز به بیمارستان رفت و ساعاتی در بیمارستان استراحت کرد. 

وی ادامه داد:با این حال وضعیت جسمانی وی خوب است و همین امروز از بیمارستان مرخص شد. 

مدیر تولید سریال «شش قهرمان و نصفی» اظهار کرد:طی ملاقاتی که با اکبر عبدی داشتیم حالش خوب است و امروز می تواند برای تصویربرداری سریال به لوکیشن بازگردد.

انتهای پیام/م

علت بستری شدن اکبر عبدی در بیمارستان آمل

4.436
این مطلب مفید بود ؟324
برچسب :
وبگردی