بستنی به شکل سگ
در کافه ای در تایوان برای جذب مشتری و در آمد بیشتر دست به ایده ای وحشتناک زدند و بستنی هایی به شکل سگ های واقعی برای مشتریان تدارک دیدند.

بستنی به شکل سگ های واقعی 

این روزها در بازار کار ، رقابت های بسیار زیادی در میان مغازه داران است تا که بتوانند با جذب مشتریان بیشتر،درآمد بیشتری داشته باشند و برای این موضوع اغلب آنها دست به کارهایی با ایده های عجیب میزنند.

بستنی به شکل سگ

 بستنی هایی به شکل سگ های واقعی

برای مثال در چند وقت اخیرا،مطلبی از بخش سرگرمی نمناک انتشار یافت که در آن فردی ترکیه ایی برای کسب در آمد و جذب مشتریان بیشتر،از حیواناتی مانند شیر ها و تمساح ها در کافه خود نگهداری می کرد که واقعا ایده ای عجیب و در عین حال باور نکردنی است .

اما روز گذشته تصاویر جالب و شگفت انگیزی از یک کافه در تایوان در صفحات مجازی انتشار یافت که در پی آن باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شده بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کافه ای در تایوان

 ایده وحشتناک کافه ای در تایوان 

ایده وحشتناک بستنی فروش در تایوان

صاحب کافه ایی در تایوان برای جذب مشتریان بیشتر دست به ایده ای خلاقانه و در عین حال وحشتناک زد که در طی آن باعث شوکه شدن تعداد زیادی از مراجعه کننده ها به این کافه شد.وی در طی ایده ای خلاقانه ، تصمیم گرفت تا بستنی هایی با طعم های متفاوت اما در شکل سگ را برای مشتریان خود تدارک ببیند و علت آن هم این بود که انسان ها بیشتر به زیبایی اهمیت می دهند و طعم و مزه در وهله دوم قرار دارند و نمی بایست که آنرا در وهله اول قرار داد.

ایده جالب برای بستنی

ایده ای جالب برای جذب مشتریان 

خوردن بستنی های جالب این کافه ، مقداری شوکه کننده هستند چرا که تصور کنید شما در حال خوردن این بستنی ها هستید که ناگهان گردن سگ از بدنش جدا می شود و سرش بر روی ظرف می افتد.این احساس بسیار بد و غریب است که به ما نشان می دهد که گویی ما در حال خوردن یک سگ زنده با چشمانی باز هستیم.

بستنی سگ های واقعی

بستنی هایی به شکل سگ های واقعی در تایوان

بطور کل اگر شما به این کافه در تایوان بروید،باید ابتدا فکر کنید که از کدام قست سگ شروع به خوردن خواهید کرد!از کمر؟سر؟قلب؟و...

ایده صاحب این کافه بسیار بد و دردناک بود که یقینا برای هر شخصی با هر نوع اخلاق و رفتاری می تواند حادثه ای تلخ و ناگوار را ایجاد نماید.

همچنین کار زشت وی باعث خشم عمومی حامیان حیوانات شد است و آنها می گویند که صاحب این کافه با این کار ناپسند خود شروع به تحقیر سگ ها کرده اند و این کاملا مخالف با حقوق حیوانات است.

بستنی هایی به شکل سگ های واقعی در تایوان

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از بخش سرگرمی/ن/ ز.ت
برچسب :
وبگردی