بسته های مخابرات

جزییات اجرای آزمایشی بسته های ترکیبی مخابرات

تاریخ انتشار : 2 مهر 1396کد مطلب : 57016زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران گفت: تفکیک اینترنت بین المللی و کشوری در این طرح انجام شده که به صورت آزمایشی اجرا می شود تا بازخوردها را ببینیم و بتوانیم آن را به سایر استان ها هم تسری دهیم.

اجرای آزمایشی بسته های مخابرات در قم و مازندران

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران با اشاره به ارائه بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه مخابرات در استان های قم و مازندران گفت:تفکیک اینترنت بین المللی و کشوری در این طرح انجام شده که به صورت آزمایشی اجرا می شود تا بازخوردها را ببینیم و بتوانیم آن را به سایر استان ها هم تسری دهیم.

 
محمدرضا بیدخام
 

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران

محمدرضا بیدخام با اشاره به تعرفه های پیشنهادی مخابرات ایران گفت:با توجه به سیاست های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و جهت ایجاد رضایت برای مشتریان، شرکت مخابرات ایران برای اولین بار در کشور به ارائه ی بسته های ترکیبی به نام مهرگان اقدام کرده است که در مرحله ی اول به صورت پایلوت در استان های قم و مازندران اجرا می شود.

وی درباره جزئیات این طرح توضیح داد:این طرح شامل خدمات اینترنت با ترافیک کشوری و بین الملل و همچنین مکالمه است. با توجه به تفکیک اینترنت بین الملل و کشوری، مشترک می تواند با مصرف حجم دلخواه خود از اینترنت داخلی و 10 گیگ اینترنت بین الملل استفاده کند. برای مکالمه نیز مکالمه های داخل استان، بین استانی و همراه اول در نظر گرفته شده است.

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران بیان کرد:در طرح مهرگان یک حداقل قیمت 22 هزار تومان و حداکثر قیمت 50 هزار تومان است. در مهرگان دو نیز حداقل قیمت 10 هزار تومان و حداکثر قیمت 22 هزار تومان است. حجم و سرعت مصرفی دست مشترکان است و آنها می توانند به صورت حضوری به مراکز مخابراتی مراجعه کرده و یا به صورت غیرحضوری با شماره گیری 2020، با توجه به تعرفه هایی که در بسته مهرگان وجود دارند، بسته ای را انتخاب و از آن استفاده کنند.

بیدخام در پاسخ به اینکه آیا 10 گیگ اینترنت بین الملل، انتظار اینترنت غیرحجمی را برآورده می کند؟ اظهار کرد:10 گیگ عدد خوبی است و بعد از 10 گیگ هم مشترکان می توانند از ترافیک داخلی استفاده کنند. اما این عدد در حال حاضر به صورت پایلوت اجرا می شود تا بازخوردها را ببینیم و بتوانیم برای سایر استان ها هم تسری دهیم.

وی در پایان با اشاره به اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر نهایی شدن تعرفه جدید مخابرات در پایان 100 روز از آغاز به کار این وزارتخانه گفت:آقای وزیر برنامه 100 روزه ای اعلام کرده و مخابرات ایران نیز تابع سازمان تنظیم مقررات ارتباطات است. بنابراین در صورت ابلاغ سازمان، مخابرات کنند طبق نظر رگولاتوری عمل خواهد کرد.

جزئیات تعرفه 3 بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه نامحدود

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از ایسنا - / ل
برچسب : اینترنت
وبگردی