بشار رسن

گریه های بشار رسن اشک همه را درآورد

تاریخ انتشار : 21 مهر 1397کد مطلب : 72263زمان مطالعه : 2 دقیقه
بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس اردوی تیم ملی کشورش در عربستان را ترک کرد و به بغداد بازگشت تا در مراسم خاکسپاری مادرش حضور داشته باشد.

گریه بشار رسن اشک همه را درآورد

مشرق:مادر بشار رسن، بازیکن عراقی پرسپولیس قبل از دیدار دوستانه تیم ملی عراق برابر آرژانتین درگذشت. سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق از گریه های این بازیکن بعد از شنیدن خبر درگذشت مادرش سخن به میان آورد.
محمد خلف، گفت :قبل از بازی خبر بسیار دردناکی را شنیدیم. به ما خبر دادند که مادر بشار رسن فوت کرده است. پدر او با ما تماس گرفت و تاکید کرد که نباید تا بعد از دیدار برابر آرژانتین این خبر به رسن داده شود چرا که این بازی برای او بسیار مهم است و باید در آن به میدان برود.
او ادامه داد:پنج ساعت قبل از بازی به همه بازیکنان دستور داده شد تا گوشی های خود را خاموش کنند و تنها روی بازی تمرکز کنند. کاملا هماهنگ کردیم که به کسی چیزی به بشار نگوید. او بازی را بدون این که خبری از مرگ مادرش داشته باشد آغاز کرد و توانست بازی بسیار خوبی را هم به نمایش گذارد. بعد از بازی و حتی زمانی که به هتل رفتیم هنوز بشار چیزی نمی دانست.
گریه بشار رسن

گریه های بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس 

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق در پایان، اضافه کرد:در هتل عبدالخالق مسعود، رئیس فدراسیون نزد بشار رفت و به ستایش از بازی او پرداخت. او به رسن گفت که آیا به قضا و قدر الهی باور دارد و او گفت بله. و در این هنگام خبر مرگ مادرش به بشار داده شد و این بازیکن اشک ریخت و همه ما را به گریه انداخت.
هم چنین السومریة گزارش داده است که ستاره عراقی پرسپولیس پس از این بازی اردوی تیم ملی کشورش را ترک کرد و به بغداد بازگشت تا در مراسم خاکسپاری مادرش شرکت کند.
انتهای پیام/ح.ب

اشک های بشار رسن برای درگذشت مادرش

58
این مطلب مفید بود ؟80
برچسب :
وبگردی