نمناک سرگرمیگوناگون قرار ملاقات بلند قدترین مرد با کوتاه قدترین زن جهان+عکس
بلند قدترین کوتاه ترین ، Sultan Kosen
صاحبان رکورد بلند قدترین و کوتاه ترین های دنیا در کتاب گینس باهم دیدار کردند ، تصویر جالب این دو به عنوان قدبلندترین مرد جهان و کوتاه قدترین زن دنیا در کنار اهرام ثلاثه مصر دیدنی است.

دیدار بلندقدترین مرد دنیا و کوتاه قدترین زن جهان در مصر

بلندقدترین مرد دنیا با کوتاه قدترین زن جهان ملاقات کرد ، ملاقاتی برنامه ریزی شده در مقابل اهرام ثلاثه مصر.

World's tallest man, shortest woman meet in Egypt for astonishing photo shoot

بلند قدترین کوتاه ترین

دیدار بلند قدترین مرد و کوتاه ترین زن جهان در مصر

قرار ملاقات بلندترین و کوتاه ترین انسان دنیا در مصر

صاحبان رکورد ترین های قد در دنیا روز گذشته در کنار اهرام ثلاثه مصر باستانی با هم دیدار کردند سلطان کنن، از ترکیه، دارای بلندترین رکورد قد انسان در جهان با ارتفاع 246.5 سانتیمتر (8 فوت 1 اینچ) است و جیوتی امگه از هند دارای عنوان گینس برای کوتاه ترین زن جهان است که فقط 62.8 سانتی متر (2 فوت 06) قد دارد .

این قرار ملاقات توسط یکی از شرکت های گردشگری مصر و به منظور رونق این صنعت در یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری دنیا تدارک دیده شده بود .

 بلند قدترین کوتاه ترین

عکس دیدنی از بلند قدترین مرد دنیا و کوتاه ترین زن در کنار اهرام مصر

سال 2011 بود که نام جیوتی آمجه ، دختر 62.8 سانتی متری هندی به عنوان کوتاه ترین و کوچکترین زن دنیا در کتاب گینس ثبت شد ، او که به دلیل اختلالات هورمونی و بیماری استخوان ناشی از آن کوچک ترین زن دنیا شده بود در 24 سالگی ازدواج کرد.

سلطان کوسن با 2 متر و 51 سانتی متر قد بلند قد ترین فرد دنیا نیز اهل ترکیه است و نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است،  وی همچنین صاحب بلند ترین پای جهان نیز است.

قرار ملاقات بلند قدترین مرد با کوتاه قدترین زن جهان+عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف