تولد
بنزما

بنزما: به خاطر مصلحت تیم کنار می‌روم

تاریخ انتشار : 29 آبان 1401کد مطلب : 68756زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاپیتان تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از خط خوردن از فهرست فرانسه به خاطر آسیب دیدگی گفت که هیچ وقت تسلیم نمی شود.

ایسنا و به نقل از اکیپ، کریم بنزما جام جهانی قبلی را به خاطر محرومیت و مسائل انضباطی از دست داد. او در بهترین شرایط به تیم ملی فوتبال فرانسه بازگشت و امید زیادی داشت که در جام جهانی 2022 بدرخشد.

بنزما قبل از جام جهانی در رئال مادرید مصدوم شد اما همه پیش بینی ها حاکی از این بود که او به جام جهانی خواهد رسید و حتی پزشکان فرانسه امیدوار بودند که این بازیکن را به بازی با استرالیا برسانند اما به یکباره شوک بزرگی به بنزما و هواداران فوتبال در فرانسه وارد شد و فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرد که بنزما به خاطر آسیب دیدگی جام جهانی را از دست داد و نمی‌تواند برای فرانسه به میدان رود.

بنزما در واکنش به از دست دادن جام جهانی گفت:در طول زندگی‌ام هیچ وقت تسلیم نشده‌ام اما امشب چاره ای ندارم جز اینکه به مصلحت تیم فکر کنم. من همواره مصلحت تیم را در نظر گرفته‌ام و اکنون هم باید به چنین شرایطی تن دهم به همین خاطر بهتر است که جای خود را به یک بازیکن آماده‌تر بدهم؛ بازیکنی که بتواند در این شرایط به تیم کمک کند. از همه شما به خاطر پیام های حمایتی که به من دادید تشکر کنم. پیش به سوی جلو ای فرانسه.

بنزما در بهترین دوران فوتبالی خود به سر می برد. او در سال 2022 به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان انتخاب شد و دو روز پیش هم جایزه گلوب ساکر را در امارات کسب کرد. حضور این بازیکن می توانست کمک زیادی به فرانسوی ها برای دفاع از عنوان قهرمانی کند. فرانسه در گروه چهارم با تیم های استرلیا، تونس و دانمارک همگروه است و در نخستین بازی اش به مصاف استرالیا خواهد رفت.

انتهای پیام/م

بنزما: به خاطر مصلحت تیم کنار می‌روم

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی