تولد
بنزما

بنزما: 2022 فراموش نشدنی است

تاریخ انتشار : 3 دی 1401کد مطلب : 68946زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاپیتان رئال مادرید سال 2022 را سالی فراموش نشدنی برای خود و برای این باشگاه توصیف کرد.

ایسنا و به نقل از اسپورت، سال 2022 سالی بسیار باشکوه برای رئال مادرید و کریم بنزما بود.

رئال مادرید در سال 2022 توانست نمایشی خیره کننده در لیگ قهرمانان اروپا از خود نشان دهد و با شکست همه مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی جام را بالای سر برد و ثابت کند که در لیگ قهرمانان اروپا تیمی جاودانه است.

رئال در سال 2022 توانست برای نخستین بار با هدایت کارلو آنچلوتی عنوان قهرمانی در لالیگا را هم به دست آورد و به قهرمانی در سوپر جام اروپا هم دست پیدا کرد.

ستاره بی چون و چرای رئالی ها در سال 2022 کریم بنزما بود که عملکردی خیره کننده از خود نشان داد و هم در لیگ قهرمانان اروپا و هم در رقابت های لالیگا عنوان آقای گلی را به دست آورد و همین باعث شد تا با اختلاف زیاد نسبت به دیگر بازیکنان، عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان را به دست آورد و برای نخستین بار برنده توپ طلا شود.

بنزما هم با کارلو آنچلوتی توافق نظر دارد به طوریکه او هم سال 2022 را سالی فراموش نشدنی برای خود و رئال مادرید توصیف کرد.

او پستی را به مناسبت اعیاد سال نو میلادی منتشر کرد و نوشت:از طرف خودم و از طرف هم تیم رئال مادرید از شما هواداران عزیز تشکر می کنم و بهترین ها را برای شما آرزو می کنم. سال 2022 سالی فراموش نشدنی برای من و برای رئال بود. امیدوارم که موفقیت ما در سال 2023 هم ادامه داشته باشد.

بنزما با این پستی که منتشر کرد نشان داد که اتفاقات تلخی را که برای او در جام جهانی 2022 رخ داد فراموش کرده است و نهایت تمرکز خود را روی موفقیت رئال مادرید در ادامه فصل جاری گذاشته است.

انتهای پیام/م

بنزما: 2022 فراموش نشدنی است

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : کریم بنزما
وبگردی