بنیامین بهادری در آلمان
بنیامین بهادری خواننده پاپ کشورمان در جدیدترین پست اینستاگرام خود عکسی از دخترش بارانا در آلمان را منتشر کرد و اطلاعات دیگری نیز در رابطه با اجرای کنسرت هایش به هوادارانش داد.

بنیامین بهادری خواننده محبوب موسیقی پاپ و گروه اش که به خاطر اجرای کنسرت های دور اروپا به آلمان سفر کرده اند عکس تازه ای را از دخترش، بارانا در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است.وی همراه با این عکس در نوشته ای از سفر به آلمان و دخترش گفته است:«ما تازه رسیدیم آلمان،شهر کلن، در چند متری رود راین، الان هم بارانا جان از شدت خستگی چرخ هاشو مثل هواپیما باز کرده و فرود اومده تو اتاق هتل. کاشکی واقعاً برای یه هفته یه کم با تو زندگی می کردم، با تو زندگی»

دختر بنیامین

بنیامین همزمان با اننتشار عکس دیگری، اطلاعات بیشتری از کنسرت هایش در آلمان را در اختیار هواردان خود گذاشته است:«هامبورگ شمارش معکوس، سه شب دیگه، هفت فوریه، خدا کنه کنسرت اول این پروژه (هفته عشق ایرانی) مثل کنسرت دو سال پیش هامبورگ عالی بشه. اون موقع دومینوی کنسرت های داغ عشق ایرانی راه می افته. سیزدهم فوریه وین، چهاردهم فوریه لندن و ... همیشه اولیش سخت تره، به امید اجرای شنبه شب با حداکثر جمع ایرانیان عاشق مقیم آلمان در شهر هامبورگ.»

بنیامین بهادری

بنیامین 32ساله اولین آلبوم خود را به نام «85» در سال 85 روانه بازار کرد. وی جدیدترین آلبوم خود به نام «93» را به همسرش، نسیم تقدیم کرده است. همسر بنیامین بهادری، سال گذشته در یک سانحه رانندگی فوت کرد. بنیامین چندین تک آهنگ نیر تاکنون منتشر کرده است که جدیدترین آن «چند متر مکعب عشق» نام دارد که آهنگ تیتراژ فیلمی به همین نام است.

بنیامین بهادری و دخترش بارانا در آلمان + تصاویر

4.7672
این مطلب مفید بود ؟63537
منبع : نمناک - / ل
وبگردی