نمناک فرهنگ و هنرموسیقی بنیامین بهادری به آمریکا می رود
بنیامین بهادریِّ ، آلبوم جدید بنیامین 94
بنیامین بهادری تازه ترین آلبوم خود را با عنوان بنیامین 94 به زودی روانه بازار میکند، همچنین بنیامین بهادری تور کنسرت خود را در ایالت ها و شهرهای مختلف آمریکا از عید فطر آغاز میکند.

تازه ترین آلبوم بنیامین بهادری با عنوان بنیامین 94 تا اواخر خرداد ماه روانه بازار میشود همچنین تور کنسرت های این خواننده در آمریکا از اوایل تابستان امسال آغاز میشود.

سلیم احمدی مدیر برنامه های بنیامین بهادری خواننده جوان پاپ در گفتگو با خبرنگار مهر توضیح داد:آلبوم جدید به سبک و سیاق جدید با عنوان «بنیامین 94» روانه بازار موسیقی خواهد شد که با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته تمامی مراحل تولید و ضبط آن به اتمام رسیده و محمد موجرلو هم اکنون مشغول تنظیم، میکس و مسترینگ دو قطعه پایانی آلبوم است که بعد از این کار و صدور مجوز آلبوم آماده انتشار در بازار خواهد شد.
 
بنیامین بهادری
 
وی گفت:تمامی اشعار این آلبوم مانند کارهای قبلی بنیامین توسط فرید احمدی نوشته شده و بنیامین بهادری هم آهنگساز و خواننده اثر خواهد بود. گروه نوازندگان «بنیامین موزیک» نیز همراه با تعدادی دیگر از نوازندگان که همگی از نوازندگان باسابقه و حرفه ای موسیقی کشورمان هستند به عنوان نوازنده در اثر حضور داشته اند.
 
مدیر برنامه های بنیامین بهادری به آغاز تور کنسرت های این خواننده در آمریکا از اوایل تابستان امسال اشاره کرد و افزود:روز عید فطر اولین اجرای بنیامین بهادری در کشور آمریکا خواهد بود که بر اساس این برنامه ریزی گروه تا سه ماه در این کشور برای برپایی تور کنسرت در ایالت ها و شهرهای مختلف اقدام خواهد کرد و بعد از آن در اوایل مهر ماه به ایران بازمی گردد.
 
بنیامین بهادری
 
احمدی درباره کنسرت های داخلی بنیامین هم توضیح داد:غیر از اجرای کنسرت در تهران که تاریخ برگزاری آن در اوایل خرداد ماه خواهد بود برنامه هایی را قبل از عزیمت به آمریکا در اردیبهشت ماه خواهیم داشت که بر این اساس در شهرهای رشت، سنندج، اصفهان، فریمان، تبریز، کرمانشاه و ارومیه کنسرت هایی را برگزار می کنیم.

بنیامین بهادری به آمریکا می رود

برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 104 14
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف