بهاره افشاری
بهاره افشاری به عنوان بازیگر جدید به سریال ممنوعه ساخته امیر پورکیان پیوست و اولین حضور خود را در شبکه نمایش خانگی تجربه کرد.

بهاره افشاری در نمایش خانگی با سریال ممنوعه

صفحه رسمی سریال ممنوعه در اینستاگرام با انتشار عکسی از بهاره افشاری خبر از حضور او برای اولین بار در نمایش خانگی با سریال ممنوعه داد . بهاره افشاری که با سریال او یک فرشته بود در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و با بازی در سریال هایی چون روزگار قریب و فاصله ها به شهرت بیشتری رسید تجربه ای متفاوت در دنیای هنر را کسب میکند.

بهاره افشاری با چهره ای جدید در نمایش خانگی

صفحه رسمی سریال ممنوعه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :بهاره افشاری در سریال ویژه شبکه نمایش خانگی ممنوعه به ایفای نقش می پردازد.

بهاره افشاری

گریم بهاره افشاری در سریال ممنوعه

این بازیگر برای نخستین بار است که در سریالی ویژه شبکه نمایش خانگی مقابل دوربین می رود و گفته می شود نقشی متفاوت با سایر نقش های خود ایفا می کند. امیر پورکیان کارگردانی ممنوعه را برعهده دارد و سرمایه گذاری آن توسط صادق یاری انجام می شود.

هادی حجازی فر

گریم متفاوت هادی حجازی فر در سریال ممنوعه

نیکی کریمی، هادی حجازی فر، لیلا زارع، مجید مظفری، پژمان بازغی، امیرحسین آرمان، بهاره افشاری، خاطره اسدی، الهه حصاری، نیما شعبانژاد، نسرین نکیسا، آناهیتا درگاهی، نیلوفر رجایی فر، شیدا یوسفی و آتیلا پسیانی بازیگران ممنوعه هستند.

الهه حصاری

بازی الهه حصاری در سریال ممنوعه

ممنوعه داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت میکند، از دغدغه های امروز جوانان تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی…

بهاره افشاری

بهاره افشاری در سریال او یک فرشته بود

بهاره افشاری کارش را در دنیای هنر با طراحی لباس آغاز کرد و در دوره ای به عنوان جوان ترین طراح لباس ایران شناخته شد و پس از آن به دنیای سینما و تلویزیون راه یافت و با بازی در سریال او یک فرشته بود در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

بهاره افشاری

بهاره افشاری در سریال فاصله ها

بازی در سریال دکتر قریب به کارگردانی کیانوش عیاری از بهاره افشاری چهره شناخته شده تری ساخت و در سریال فاصله ها تجربه های جدیدتری را نصیب او کرد.

بهاره افشاری

بهاره افشاری در سریال سر دلبران

سر دلبران جدیدترین کار تلویزیونی و عشقولانس جدیدترین کار سینمایی بهاره افشاری محسوب میشود.

بهاره افشاری برای اولین بار در نمایش خانگی با سریال ممنوعه+عکس

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی