بهاره افشاری
بهاره افشاری کارگردان شد ، این هنرمند کشورمان در اولین تجربه کارگردانی اش بخش هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش را به تصویر میکشد.

بهاره افشاری وارد زندگی سردار آزمون شد

بهاره افشاری بازیگر سریال فاصله ها و او یک فرشته بود برای اولین بار در مقام یک کارگردان ظاهر شد و در اولین تجربه کارگردانی اش سراغ یکی از مهم ترین شخصیت های فوتبالی و اسبش رفت.

مستند اسب سردار آزمون به کارگردانی بهاره افشاری

این فیلم که «سریک» نام دارد، درباره اسبی از نژاد ترکمن است که به موازات آن بخش هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش نیز به تصویر کشیده می شود.
بهاره افشاری که به عنوان بازیگر در سینما و تلویزیون مطرح است، در اولین تجربه فیلمسازیش ساخت این مستند را آغاز کرده که تصویربرداری آن در مجموعه سوارکاری نوروزآباد آغاز شده است.
بهاره افشاری

بهاره افشاری کارگردان شد

"سریک" اسبی از نژاد خالص است از نژاد «تروبرد» که مختص کورس هستند و بیشتر به خاطر استفاده از آن در مسابقات سوارکاری شناخته شده است. تروبرد نژادی خونگرم است که به جسارت، سرعت و چابکی مشهور است. سریک در حال حاضر به عنوان یکی از پرافتخارترین اسب های ایرانی محسوب می شود.
 
سردار آزمون

اسب سردار آزمون سوژه مستند جدید بهاره افشاری شد

سایر عوامل این فیلم عبارتند از:طراح ،تهیه کننده و کارگردان :بهاره افشاری، مجری طرح، مدیر تولید و عکس:حسن هندی، نویسنده و مشاورکارگردان:علی شمس، مدیر فیلمبرداری:ایمان سرمستی، فیلمبرداران:سینا کاظمی، علی قلندریان، منوچهر حمید پور، صدابرداران:میثم یاردیلو، احسان نوبخت، گریم:مهیاد میمی، دستیار تهیه:محسن هندی، دستیار فیلمبردار:فرزاد سرمستی.
این مستند احتمالا برای ارائه به جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد.

مستند بهاره افشاری درباره زندگی سردار آزمون + عکس

415
این مطلب مفید بود ؟123
برگرفته از ایسنا / م.ف
وبگردی