بهاره کیان افشار و علی قوتن تن
بهاره کیان افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در فیلم رویای سهراب به روز کرد.

بازی بهاره کیان افشار در رویای سهراب

فیلم رویای سهراب به کارگردانی علی قوی تن روایتی از زندگی سهراب سپهری شاعر معاصر و اندیشه های او است که با بازی چهره های معروف سینما و تلویزیون جلوی دوربین رفت.

علی قوی تن کارگردانی که به عنوان نویسنده ، تهیه کننده و تدوینگر سالهای زیادی را در سینما سپری کرده است برای اولین بار داستان زندگی سهراب سپهری شاعر بلندآوازه ایرانی را به تصویر میکشد.

عکسی از بهاره کیان افشار در رویای سهراب

بهاره کیان افشار بازیگر جوان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در فیلم رویای سهراب به روز کرد.

بهاره کیان افشار

بازی بهاره کیان افشار در فیلم رویای سهراب

بهاره کیان افشار با انتشار این عکس نوشت :سایه رویای سهراب .... کاشان ، پشت صحنه فیلم سینمایی رویای سهراب ، همین الان.... عکس:جناب اقای ساعد نیک ذات.

لاله اسکندری و مهدی سلطانی

لاله اسکندری و مهدی سلطانی در فیلم رویای سهراب

بهاره کیان افشار، مهدی سلطانی، لاله اسکندری، ترلان پروانه، ابوالفضل میری، غزاله اکرمی، مینا جعفر زاده، محمد برسوزیان، فروغ امجدی، حسین محمدیان، حسن علیرضایی، داود خلیلی، شادی عزیزی، مرتضی مرتضایی، فاطمه کرمپور، مهرداد داوری، سمیه آقایی، ریحانه بابارضایی به عنوان بازیگر در این فیلم سینمایی ایفای نقش میکنند.

 علی قوی تن و ترلان پروانه

عکسی از علی قوی تن و ترلان پروانه در فیلم رویای سهراب

علی قوی تن در فیلم رویای سهراب علاوه بر کارگردانی ، بازیگری نقش سهراب سپهری را برعهده دارد و گریم جالبی را برای شباهت به سهراب سپهری تجربه کرد اما ناگفته نماند که چهره این کارگردان سینما شباهت زیادی به سهراب سپهری دارد.

مهدی سلطانی

بازی مهدی سلطانی در فیلم رویای سهراب

نقش متفاوت بهاره کیان افشار در رویای سهراب + عکس

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه بهاره کیان افشار / صفحه علی قوی تن / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی