نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بهنام تشکر بهترین بازیگر سال 93
بهنام تشکر ، بهرام تشکر
بهنام تشکر موفق به دریافت تندیس بهترین بازیگر سال 93 برای اجرای نمایش دختر یانکی در سراسر ایران شد.

 بهنام تشکر بازیگر تئاتر و تلویزیون برای بازی در تئاتر دختر یانکی ،تندیس بهترین بازیگر سال را دریافت کرد و در اینستاگرام خود با به انتشار گذاشتن این عکس نوشت:

از کانون ملی منتقدان تئاتر ایران برای انتخاب اینجانب. به عنوان بهترین بازیگر مرد سال و اعطای این تندیس زیبا در چهاردهمین سال این جشن تشکر می کنم..... افتخار می کنم که این تندیس با ارزش برای بازی در نمایش دختر یانکی به کارگردانی بهرام تشکر بود.
 
تندیس بهنام تشکر
 
این تئا تر کمدی نوشته نیل سایمون، نمایشنامه نویس آمریکایی است که در سال 1991، جایزه پولیتزر را برای نمایشنامه «گم شده در یانکر» دریافت کرده بود و در ایران با نمایشنامه های معروفی چون اتاقی در هتل پلازا و پسران آفتاب شناخته شده است و فیلنامه های معروفی نیز چون زوج ناجور و آپارتمانی در کالیفرنیا نوشته است.
 
نمایش دختر یانکی
 
از سال گذشته بهرام تشکر به عنوان کارگردان نمایشنامه دختریانکی نوشته این نویسنده معروف آمریکایی را با بازی بهنام تشکر و یکتا ناصر و خودش در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، گرگان، شیراز، چالوس، بابل به روی صحنه آورد و اینک در ایستگاه آخر به شهر رشت رسید.
 
نمایش دختر یانکی

 

بهنام تشکر بهترین بازیگر سال 93

برگرفته از پرشین وی و ایلنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 29 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف