بهنام صفوی

اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از عمل جراحی در آلمان

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396کد مطلب : 53709زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر برنامه های بهنام صفوی با اعلام موفقیت آمیز بودن عمل جراحی این خواننده جوان کشورمان از برگزاری اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خبر داد.

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی به ایران بازگشت

چندی پیش بهنام صفوی خواننده محبوب موسیقی پاپ کشورمان بعد از یک تشنج شدید و تشدید بیماری اش راهی آلمان شد تا تحت عمل جراحی قرار بگیرد و خوشبختانه این عمل جراحی زیر نظر پروفسور سمیعی در کشور آلمان انجام شد و موفقیت آمیز بود .

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی موفقیت آمیز در کشور آلمان به ایران بازگشته و به زودی به دنیای موسیقی بازمیگردد.

اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از عمل جراحی

مدیر برنامه های بهنام صفوی با اعلام خبر بازگشت این خواننده از آلمان به ایران و تشریح تازه ترین مراحل درمان این خواننده از انتشار تک آهنگ جدید وی با عنوان «حواست نیست» سخن گفت.
رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی خواننده پاپ درباره وضعیت بهنام صفوی توضیح داد:«بهنام صفوی بعد از انجام عمل جراحی موفقیت آمیزی که در شهر هانوفر آلمان تحت نظارت پرفسور سمیعی داشت بعد از حضوری 25 روزه در این کشور و انجام مراحل درمانی روز سه شنبه سوم مرداد ماه به کشورمان بازگشت تا بعد از انجام آزمایش هایی نظیر خون و رادیوتراپی نسبت به تکمیل روند درمان خود اقدامات لازم را انجام دهد.»

بهنام صفوی

بازگشت بهنام صفوی به ایران

او ادامه داد:«این خواننده جوان هم اکنون در مرحله استراحت بعد از عمل جراحی قرار دارد اما برنامه ریزی ها به گونه ای است که بعد از انجام آزمایش های لازم، مراحل جدید شیمی درمانی آغاز شود تا به امید خدا و دعای طرفداران دوباره شاهد حضورش در اجراهای زنده باشیم. خوشبختانه عمل اخیر این هنرمند با توجه به حضور پرفسور سمیعی در راس کادر پزشکی عمل بسیار بهتری نسبت به جراحی دو سال گذشته بود به طوری که توده کاملا از قسمت سر پاکسازی شده و ما منتظریم تا با انجام این جراحی موفقیت آمیز شاهد بازگشت قدرتمندانه وی روی صحنه باشیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود ما قبل از محرم و صفر فعالیت های مرتبط با اجراهای زنده بهنام را آغاز می کنیم در غیر اینصورت برنامه کنسرت ها به بعد از این ایام موکول می شود.»
فوادیان در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد:« جمعه ششم مرداد ماه ساعت 17 تازه ترین قطعه بهنام با عنوان «حواست نیست» منتشر شد که به اعتقاد من یکی از قطعه های ویژه این خواننده طی ماه های اخیر است. البته ما می خواستیم قبل از سفر آلمان این قطعه را منتشر کنیم اما چون همه چیز به یکباره اتفاق افتاد و بهنام باید برای درمان هرچه سریع تر به آلمان اعزام می شد از این جهت تصمیم گرفتیم بعد از سفر نسبت به انتشار قطعه اقدام کنیم. همچنین بنا داریم به زودی از این قطعه کلیپی را هم تولید کنیم که اطلاعات آن در آینده اعلام می شود.»

بازگشت بهنام صفوی به ایران و برگزاری کنسرت

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از مهر / م.ف
برچسب :
وبگردی