بهنوش طباطبایی

اولین واکنش بهنوش طباطبایی به خبر جدایی اش + فیلم

تاریخ انتشار : 3 آبان 1395کد مطلب : 38531تعداد نظرات : 4 نظر
برای اطلاع از واقعیت ماجرای جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش مهدی پاکدل با خانم بازیگر تماس گرفته شد ، بهنوش پاسخی داد تا کنجکاوی ها پایان پذیرد.

پاسخ عجیب بهنوش طباطبایی به سوال جدایی از همسرش مهدی پاکدل

خبرهایی از زندگی شخصی و خصوصی بازیگران و چهره های مشهور همیشه مورد توجه کاربران فضای مجازی بوده و هست اما این علاقه مندی نباید بیش از حد پیش رود تا اینکه باعث ناراحتی هنرمندان محبوب شود.

واکنش بهنوش طباطبایی به خبر طلاقش از مهدی پاکدل 

با گذشت نزدیک به هفت سال از ازدواج بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل مرداد ماه امسال خبری مبنی بر جدایی دو بازیگر سینما و تلویزیون بار دیگر این دو را در مرکز توجه قرار داد . 
ماجرا از این قرار است که مدتی است که زمزمه جدایی «مهدی پاکدل» و «بهنوش طباطبایی» سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است، اما هیچ خبری مبنی بر تایید یا تکذیب از طرف این دو هنرمند منتشر نشده است.
بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل از هم جدا شده اند؟

 در تماسی تلفنی با بهنوش طباطبایی ، این بازیگر زن گفت :" این خبر را نه تایید میکنم و نه تکذیب ، به این دلیل که فرهنگ سازی شود و در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم !"

بهنوش طباطبایی ، مصاحبه با بهنوش طباطبایی درباره خبر طلاق

3228
این مطلب مفید بود ؟13890
برگرفته از تابناک /ن
4 نظر به ثبت رسیده است
مریم1395-08-04
خیلی زشته یه خبرنگار اینجوری تو زندگی شخصی دیگران سرک میکشه مثل این تماس یا تماس با بهزاد فراهانی.... زنگ میزنید و از خصوصی ترین مساله زندگیشون میپرسید و ضبط هم میکنید و نشر هم میدید!!حالا چون بازیگرن حریم شخصی ندارن؟؟؟!!! متاسفم...
2815
ناهید1395-08-05
وقتی خبرازدواجشان را با عکسهای ویژه و حرف های ویژه در معرض دیدن و شنیدن همه قرار میدن این درست نیست که از بی فرهنگی و سرک کشیدن در زندگی خصوصی دیگران از سوی مردم صحبت کنند. اینها هم مثل فیلم ها و قصه هاست که فقط نوعی حس کنجکاوی و به تماشا نشستن جریان و البته نوعی حس آشنایی و ناراحتی از وقایعی چون طلاق است.
568
ماريا 1395-08-07
اين كه أصلا صداي بهنوش نيست ، و بهنوش هنوز جز فالور هاي مهدئ پاكدل هست پس جدا نشدند
99
ساره 1396-05-14
خانم طباطبایی من شما رو خیلی دوست دارم وامید وارم همیشه موفق و سلامت باشین. وهمچنان امیدوارم که همه ی اینها یک شایعه بیشتر نباشه ♡♡♡
20
وبگردی