بوتاکس شتر
تب جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی به حیوانات نیز سرایت کرد ، لو رفتن بوتاکس شتر ها و تزریقاتی به بینی و لبهای این حیوانات در عربستان سعودی جنجالی شد.

بوتاکس شترها برای شرکت در مسابقه زیبایی!!

باز هم نخبگان عربستان سعودی خالق خبری عجیب از جنس خودشان شدند این بار شترها قربانی اقدامات ویژه آنها شدند شترهایی که قرار بود در یک مسابقه زیبایی شرکت کنند .

Camels disqualified from beauty contest after botox injections to create 'alluring' pouts

 بوتاکس شتر

لو رفتن بوتاکس شترهای شرکت کننده در مسابقه زیباترین شتر عربستان سعودی

جراحی زیبایی و بوتاکس بینی و لبهای شترها برای مسابقه زیبایی!

طبق رسم سالانه زیباترین شترها برای شرکت در مسابقات انتخاب زیباترین شتر عربستان به محل برگزاری مسابقه آورده می شوند و یک به یک مورد بررسی داوران قرار می گیرند ، امسال این مراسم با حاشیه جالبی همراه شد و تعدادی از شکت کنندگان به دلیل استفاده از روش مخصوص زیبایی از برنده شدن باز ماندند.

بله براساس گزارشات میرر 12 شتر که در این مسابقات شرکت کرده بودند براساس تشخیص داوران به دلیل استفاده از ژل بوتاکس و تزریق رفع کننده چروک پوست بوتاکس از حضور در مسابقه زیبایی شتر ها در عربستان محروم شدند. این تقلب به دلیل کسب جایزه 57 میلیون دلاری است که یک دامپزشک را مجبور به این اقدام کرده بود.

 بوتاکس شتر

بوتاکس لب و بینی شترها در عربستان سعودی

براساس قوانین این مسابقه استفاده از هر داروی زیبایی و حتی تراشیدن موهای صورت شترها ممنوع است

"علی ال- مزروعی" پسر یکی از شترداران بزرگ امارات در این مورد گفت :12 شتر اخراج شده به همه شترها متفاوت بودند ، دامپزشک به لب ، بینی و حتی چانه آنها ژل بوتاکش تزریق کرده بود.

شترهای بوتاکس و عمل زیبایی شده در عربستان سعودی!

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی