چرت زدن بچه ببر سفید
در یکی از باغ وحش های چین ویدیو بسیار جالبی از 3 بچه ببر سفید و بامزه منتشر شد که در حال چرت زدن بودند اما تلاش می کردند بیدار بمانند.

تلاش جالب بچه ببر سفید رنگ تازه متولد شده برای بیدار ماندن

اخیرا 3 توله ببر سفید رنگ در حیات وحش یونان واقع در شهر کونمینگ متولد شدند که سپس به باغ وحشی واقع در جنوب غرب کشور چین منتقل شدند و مسئولین این باغ وحش پس از به دنیا آمدن توله شیرهای جذاب و بامزه، بازدید از آنها را برای عموم بازدیدکنندگان باغ وحش قرار داد.

با این وجود نگهداری و مراقبت از آنها در وهله اول قرار دارد و به همین دلیل مسئولین باغ وحش از آنها مراقبت به عمل می آورند.

عکس بچه ببر سفید

تصویر جالب بچه ببر در خواب

ویدیو این 3 توله ببر سفید رنگ اخیرا در رسانه های ملی چین پخش و منتشر شد که آنها دائما در حال چرت زدن و خوابیدن بودند، اما از طرفی با دیدن بازدید کنندگان تمام تلاش خود را به کار می گرفتند تا بیدار بمانند و چرت نزنند!. 

از این رو این توله ببرهای سفید رنگ توانستند محبوبیت بسیار زیادی از طریق رسانه های مختلف به دست بیاورند و مردمان زیادی برای بازدید از این توله ببرها روزانه به باغ وحش حضور پیدا می کنند و از آنها ویدیوهایی زیبا و جذابی را ضبط می کنند.

ببر کوچک

بچه ببرهای سفید در حال چرت زدن

اما از قرار معلوم زندگی توله ببرها در حیات وحشی که در آن متولد شدند، نسبت به باغ وحشی که هم اکنون در آنجا ساکن هستند، بهتر بوده است. چرا که مادر آنها به باغ وحش منتقل نشده است و در حیات وحش یونان به سر می برد.

با این وجود مسئولین حیات وحش برای نگهداری از توله ببرهای تازه متولد شده باید نهایت سعی و تلاش خود را به کار گیرند تا آسیبی به آنها وارد نشود.

ویدیو تلاش جالب بچه ببرهای سفید رنگ تازه متولد شده برای بیدار ماندن

بچه ببرهای سفید که تلاش می کردند بیدار بمانند

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی